Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla

Regulamin działu

Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.
Odpowiedz

Re: Liter mi gaśnie sam

Cz sie 16, 2012 8:32 pm

Tyle ze jak zwykle to nie hania tylko blad jakiegos czleka :) co zle zamontowal uszczelke :)

Odp: Liter mi gaśnie sam

Cz sie 16, 2012 8:37 pm

To samo powiedzielismy - to nie wina Hondy. Pompy w hondach się nie psują nigdy!

Re: Liter mi gaśnie sam

Cz sie 16, 2012 9:13 pm

A już Raphi kupował przez telefon pompę, już potwierdzałem diagnozę u znajomego mechanika i wszystko wskazywało, że pompa trup. Ale rozkręciliśmy ją w drobny mak i... znalazła się ta mała naderwana cholera, przez którą przy hamowaniu powietrze motór łykał :).
Dużo satysfakcji daje znalezienie czegoś takiego ;).

Re: Liter mi gaśnie sam

Cz sie 16, 2012 9:30 pm

Wielki szacun dla Zbyha i Raphiego. :notworthy:

Re: Liter mi gaśnie sam

Cz sie 16, 2012 11:23 pm

Panowie, GRATULACJE :clap: :clap: :clap:

Raphi w serwisie byt tego nie znaleźli a dla odmiany przekopali by Ci Hondzię i kieszeń.

Odp: Liter mi gaśnie sam

Pt sie 17, 2012 3:59 am

Wniosek po przeczytaniu tego wątku. Jak już przydarzy się komuś awaria jego Hanny to:
1 Powinieneś/naś wrzucić temat na forum i poprosić Goramo o wytypowanie przyczyny :-).
2 Szukać najbardziej prozaicznej przyczyny w tym co zostanie wytypowane.
3 Jak nie ogarniesz tej kuwety to moto na przyczepę i prosisz Zbycha o pomoc :-). Skąd by nie jechać i tak będzie taniej niż w serwisie :-).

Re: Odp: Liter mi gaśnie sam

Pt sie 17, 2012 5:44 am

raphi napisał(a):Beznadziejny przypadek mi się trafił :-( To jak szukanie czarnego bociana.... :-\


Hehehe, a wyszła czarna gumeczka ;)

Re: Liter mi gaśnie sam

Pt sie 17, 2012 6:00 am

Fanfary dla Zbyha!
Raphi, super że Maszyna działa :)

motolukasz napisał(a):Wniosek po przeczytaniu tego wątku. Jak już przydarzy się komuś awaria jego Hanny to:
1 Powinieneś/naś wrzucić temat na forum i poprosić Goramo o wytypowanie przyczyny :-).
2 Szukać najbardziej prozaicznej przyczyny w tym co zostanie wytypowane.
3 Jak nie ogarniesz tej kuwety to moto na przyczepę i prosisz Zbycha o pomoc :-). Skąd by nie jechać i tak będzie taniej niż w serwisie :-)

To racja, przy problemach z motorem nie ma jak znajomi z forum :clap: :clap: :clap:

Re: Odp: Liter mi gaśnie sam

Pt sie 17, 2012 6:27 am

motolukasz napisał(a):Wniosek po przeczytaniu tego wątku. Jak już przydarzy się komuś awaria jego Hanny to:
1 Powinieneś/naś wrzucić temat na forum i poprosić Goramo o wytypowanie przyczyny :-).


O, to to to właśnie... :lol: :lol: :lol:

W przypadkach najbardziej beznadziejnych rzucam monetą.... :lol: :lol: :lol:


:biggrin:

Re: Odp: Liter mi gaśnie sam

Pt sie 17, 2012 7:20 am

goramo napisał(a):O, to to to właśnie... :lol: :lol: :lol:

W przypadkach najbardziej beznadziejnych rzucam monetą.... :lol: :lol: :lol:


:biggrin:


A czy wróżysz również co do wyników totolotka ? :msn-wink:
Odpowiedz