Switch to full style
Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla

Regulamin działu

Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.
Odpowiedz

Re: Wydech akcesoryjny NC700X/S

Wt lip 08, 2014 7:31 am

Też się czaję na tego dwururowego ixila, tylko musiałbym go gdzieś wcześniej na żywo posłuchać

Re: Wydech akcesoryjny NC700X/S

Śr lip 09, 2014 9:54 am

antekpl napisał(a):Też się czaję na tego dwururowego ixila, tylko musiałbym go gdzieś wcześniej na żywo posłuchać


niebawem będę na Woodstocku możesz podjechać to zaprezentuję :clap:

Jeśli chodzi o cenę to była bardzo atrakcyjna, poniżej 900pln ale dokładnie nie powiem bo to było po znajomości i nie wiem czy nie zdradzę tajemnicy handlowej :censored:

Re: Wydech akcesoryjny NC700X/S

Śr lip 09, 2014 8:07 pm

Nicpoń napisał(a):niebawem będę na Woodstocku możesz podjechać to zaprezentuję :clap:



ale to chyba lekko nie po drodze :naughty:

Re: Wydech akcesoryjny NC700X/S

Cz lip 10, 2014 6:03 am

może i nie po drodze ale za to jakie piękne trasy od Ciebie w tym kierunku :) nie wykluczam że jeszcze zawitam w twoje okolice w tym sezonie jak by co postaram się pamiętać i odezwać odpowiednio wcześniej co by się pochwalić :thumbsup:

(dodaję słowo TŁUMIK co by nadal było w temacie :cool: )

Re: Wydech akcesoryjny NC700X/S

Cz lip 10, 2014 7:07 am

Nicpoń napisał(a):może i nie po drodze ale za to jakie piękne trasy od Ciebie w tym kierunku :) nie wykluczam że jeszcze zawitam w twoje okolice w tym sezonie jak by co postaram się pamiętać i odezwać odpowiednio wcześniej co by się pochwalić :thumbsup:

(dodaję słowo TŁUMIK co by nadal było w temacie :cool: )



będę oczekiwał :D daj znać jak będziesz w okolicy Trójmiasta, albo nawet tylko przejazdem - mieszkam i pracuję przy obwodnicy, więc zawsze jest po drodze :naughty:

Re: Odp: Wydech akcesoryjny NC700X/S

Pn paź 27, 2014 8:27 am

Czy ktoś ma wiedzę odnośnie istnienia jakichkolwiek różnic w sposobie mocowania tłumika pomiędzy wersjami 750X, a 700X?
Chciałbym założyć dwururowegp Ixila do 750X, ale producent proponuje taki zestaw tylko do 700X.

Re: Wydech akcesoryjny NC700X/S

Pt gru 12, 2014 8:30 am

Czy po wymianie puszki powinno się dokonać korekty map w ECU? Nie chodzi mi o wyciskanie dodatkowych KM tylko czy zmiana puszki np. na przelotowego LeoVince bez ingerencji w mapy nie szkodzi motorkowi ani nie spowodujemy spadku mocy/momentu.

Re: Wydech akcesoryjny NC700X/S

Pt gru 12, 2014 8:36 am

Nie. ECU dostroi się sam.

Re: Wydech akcesoryjny NC700X/S

Pt gru 12, 2014 10:02 am

Bloodhound napisał(a):Czy ktoś ma wiedzę odnośnie istnienia jakichkolwiek różnic w sposobie mocowania tłumika pomiędzy wersjami 750X, a 700X?
Chciałbym założyć dwururowegp Ixila do 750X, ale producent proponuje taki zestaw tylko do 700X.


Ztcmw to jest identyczne.

Re: Wydech akcesoryjny NC700X/S

Pt gru 12, 2014 7:03 pm

kispom napisał(a):Czy po wymianie puszki powinno się dokonać korekty map w ECU? Nie chodzi mi o wyciskanie dodatkowych KM tylko czy zmiana puszki np. na przelotowego LeoVince bez ingerencji w mapy nie szkodzi motorkowi ani nie spowodujemy spadku mocy/momentu.



z tego co mi powiedział mechanik z hondy , ten sterownik nie ma nawet możliwości wgrania żadnego upgrade - jak go fabryka stworzyła taki juz pozostanie . a myślałem że jest jakiś nowszy soft do silnika ... . mam leo vince , nic się nie dzieje :thumbup:
Odpowiedz