blokada tarczy

Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla
Regulamin działu Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.

Re: blokada tarczy

Postprzez kali » Śr sie 03, 2011 7:17 am

goramo napisał(a):O! To mam nadzieję, że dla forumowiczów solidne rabaty przewidujesz... :msn-wink:


Oczywiście !

Założyłem temat: http://www.cbf1000.pl/viewtopic.php?f=13&t=549&p=8477#p8477
Życie zaczyna się tak naprawdę po 50-tce..... w bicepsie
kali
Użytkownik
 
Posty: 60
Dołączył(a): Śr lip 27, 2011 8:28 am
Lokalizacja: Opole
Motocykl: KTM1290ADV S
W siodle: <100 kkm

Re: blokada tarczy

Postprzez marcin » Śr paź 05, 2011 9:23 pm

Czołem ;)
W ostatni weekend kupiłem blokadę Oxford z alarmem plus przypominacz. Za zestaw ten zapłaciłem 110zł (sklep MOTOCYKL w Zabrzu). Blokada wyje dosyć głośno chociaż ciekaw jestem jak długo baterie wytrzymają. Nad Xeną ma tę przewagę, że głośnik jest schowany w szczelinie, w którą wchodzi tarcza a nie na wierzchu- trudniej go czymś zakleić. Jako alarm motocyklowy to nie jest to żadną rewelacją, mało natrętną młodzież powinno odstraszyć. Bardziej to się sprawdzi jako przypominajka o założonej blokadzie na tarczę- już przetestowałem ;) Ciekawy jest przypominacz. Składa się on ze sprężyny i gniazda montowanego na kierownicy. Gniazdo posiada wyłącznik który przerywa obwód przy założonym kapturku sprężyny (ten czerwony element na końcu sprężyny). Gdybym to montował, to podpiął bym go pod włącznik rozrusznika- przy założonym przypominaczu starter nie zadziała. Reszta opisu na zdjęciu.
Zdjęcie3597.jpg
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
marcin
Użytkownik
 
Posty: 164
Dołączył(a): Śr sie 10, 2011 10:04 pm
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Imię: Marcin
Motocykl: CBF 1000A

Poprzednia strona

Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości