głośna praca -sprzegło

Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla
Regulamin działu Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.

Re: głośna praca -sprzegło

Postprzez Piotrek » Wt kwi 01, 2014 5:00 pm

daj spokj z dilerami, wlasna tesciowa Ci sprzedadza. Sam posprawdzaj na czym sie dobrze czujesz, potestuj, nie kupuj w ciemno. Pomysl do czego Ci ma sluzyc, jakie glowne zastosowanie i do tego dostosuj swoj zakup. Łancuch to nie problem - kup olejarke automatyczna i po klopocie. Łancuch wszedzie naprawisz, w kazdym zakladzie, a pas juz musisz sprowadzac. Wal jest niby nie do rozwalenia, ale jak historia owych beemek pokazala, i on sie rozwala i wtedy juz dupa. A łancuch, kwestia maksymumum dzien do naprawy. Dopasuj motocykl do wzrostu, pozycji, jak ci ergonomia tam pasuje itp itd. A nie ze modny, czy łajnie wyglada. Przetestuje, popytaj.
Piotrek
Fanatyk
 
Posty: 3327
Dołączył(a): Cz cze 16, 2011 7:35 pm
Wiek: 54
Motocykl: HD Fat Boy, gaznik,

Re: głośna praca -sprzegło

Postprzez aipegnuc » Wt kwi 01, 2014 5:20 pm

Dokładnie tak zrobię :) jazd testowych będzie sporo, a diler będzie miał znaczenie przy remisie.
Obrazek
aipegnuc
Użytkownik
 
Posty: 30
Dołączył(a): Cz lis 07, 2013 5:56 pm
Lokalizacja: Sopot
Imię: Piotr
Motocykl: R1200GS LC
W siodle: <100 kkm

Re: głośna praca -sprzegło

Postprzez Glub » Wt kwi 01, 2014 8:06 pm

Jak założysz akcesoryjny tkumik to sprzęgło przestanie zawracać Ci głowę:-)
Obrazek
Avatar użytkownika
Glub
Nightmare
 
Posty: 7330
Dołączył(a): So sie 04, 2012 2:08 pm
Lokalizacja: Nowodwory
Wiek: 45
Imię: Mikołaj
Motocykl: NC700XD 2012
W siodle: 100-200 kkm

Re: głośna praca -sprzegło

Postprzez Piotrek » Wt kwi 01, 2014 8:18 pm

ech, napalacie mnie na te tlumiki, a szkoda mi forsy. Ale chcilbym takiego basowego mruczenia ......


A co do matu to lakiernik wybil mi z glowy. Strasznie upierdliwy kolor. I wez tu badz esteta, custumowcem
Piotrek
Fanatyk
 
Posty: 3327
Dołączył(a): Cz cze 16, 2011 7:35 pm
Wiek: 54
Motocykl: HD Fat Boy, gaznik,

Poprzednia strona

Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 144 gości