Switch to full style
Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla

Regulamin działu

Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.
Odpowiedz

Re: Rozrusznik

So lip 16, 2016 5:36 pm

U mnie przy dłuższum postoju zdarza się, że rozrusznik chwyta dopiero przy drugim podejściu.

Re: Rozrusznik

Śr lip 20, 2016 11:52 am

kupiony używany rozrusznik o takim samym symbolu nie za bardzo pasował, więc fachowcy z dwóch zrobili jeden. Za wszystko zapłaciłem 220zł. ( wraz z transportem samochodowym mojej dupy po odbiór maszyny - mechanik po mnie przyjechał).

Re: Rozrusznik

Cz lip 21, 2016 8:28 am

Czyli awaria usunięta, rozrusznik działa?

A wiesz coś więcej, co zawiodło? Silnik się spalił, łożysko zatarło, sprzęgiełko rozrusznika?
Ciekawe...

Ale fakt, przy uruchamianiu rozrusznika światła powinny gasnąć, aby nie obciążać dodatkowo akumulatora. W końcu to 55W.

Re: Rozrusznik

Cz lip 21, 2016 9:07 am

tak wszystko ok. Kilometry już nadrabiam.
Nie dopytywałem o szczegóły awarii - podobno był "zmasakrowany". Odbierałem moto już po godzinach otwarcia warsztatu, przyjechali po mnie samochodem, więc nie chciałem przedłużać, poza tym już stąpałem z nogi na noge z tęsknoty za jazdą, to zapomniałem dopytać o szczegóły awarii.
Rozrusznik Mitsuba SM-13 12V i jeśli dobrze zrozumiałem to pomimo zakupu używki o tym samym symbolu, nie pasowała idealnie.

Re: Rozrusznik

Cz lip 21, 2016 10:22 am

A cykaniem też u mnie w uOwcy się objawił pad aku.
Uwierzyć nie mogłam, że to cykanie to właśnie przez aku.
Sprawdzaj właśnie to

Re: Rozrusznik

Cz lip 21, 2016 5:13 pm

Kot się starzeje.
W Dowcipach wali powtarzanymi sucharami, a tu doradza przy rozwiązanym problemie...

Trzeba czytać! :P

Re: Rozrusznik

Pt lip 22, 2016 6:03 am

zbyhu napisał(a):Kot się starzeje.
W Dowcipach wali powtarzanymi sucharami, a tu doradza przy rozwiązanym problemie...

Trzeba czytać! :P

Obrazek

Re: Rozrusznik

Pt lip 22, 2016 6:10 am

zbyhu napisał(a):Kot się starzeje.
W Dowcipach wali powtarzanymi sucharami, a tu doradza przy rozwiązanym problemie...

Trzeba czytać! :P

Zbyhu,
to Ty się jednak do mnie odzywasz? :scared:

Re: Rozrusznik

Pt lip 22, 2016 6:45 am

Tiarus napisał(a):
zbyhu napisał(a):Kot się starzeje.
W Dowcipach wali powtarzanymi sucharami, a tu doradza przy rozwiązanym problemie...

Trzeba czytać! :P

Zbyhu,
to Ty się jednak do mnie odzywasz? :scared:

No bo koty chodzą własnymi drogami, i trudnie jest czasami przewidzieć lub zrozumieć postępowanie :msn-wink:

ale za to jak ładnie potrafią mruczeć :mrgreen:

Re: Rozrusznik

Pt lip 22, 2016 8:04 am

Avalon napisał(a):ale za to jak ładnie potrafią mruczeć :mrgreen:

I to w zasadzie wszystko z miłych rzeczy u kotów :lol:
Odpowiedz