Półka dolna.

Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla
Regulamin działu Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.

Półka dolna.

Postprzez ra-v » Wt cze 25, 2013 3:14 pm

Hej,

wiem, że taki temat pojawił się w dziale Bazar, ale ja mam pytanie natury technicznej. Ośka przy dolnej półce w mojej CBFie jest spłaszczona w okolicach łożyska główki ramy. Oczywiście wywaliło mi to nowe łożysko (dlaczego mechanik nie zauważył tego spłaszczenia za pierwszym razem, nie wiem). Teraz mam pytanie: czy warto ryzykować kupno używanej półki czy szarpać się na nową? Ponieważ półki do CBFy to zdecydowanie egzotyka na allegro to może lepiej szukać horneta czy CBR jeżeli któryś jest wymienny (jest?).

Będę wdzięczny za podpowiedzi. Motocykl stoi na kołkach w serwisie, ja nie mam czym jeździć w poniedziałek idę do nowej roboty, dojechałbym sobie w 20 min. a tak muszę blisko godzinę tramwajem się gnieść. Jak na złość nie można sprawy popchnąć.
Pozdr.
Avatar użytkownika
ra-v
Użytkownik
 
Posty: 157
Dołączył(a): Pt kwi 27, 2012 7:44 pm
Lokalizacja: Warszawa, Praga Płd.
Wiek: 44
Imię: Rafał
Motocykl: CBF600SA'05
W siodle: <100 kkm

Re: Półka dolna.

Postprzez Brylant86 » Śr cze 26, 2013 7:56 am

Też miałem ten problem po dzwonie...
Półki na allegro, czy w innych szrotach są głównie z rozbitków (może być uszkodzona).

Ja kupiłem w ASO. Droga ja nie wiem co, ale przynajmniej pewność że jest ok.
Pozdrawiam,
Łukasz

Sprzedam Hondę CBF1000 2007 http://hoonda.pl/viewtopic.php?f=36&t=5815
Avatar użytkownika
Brylant86
Miłośnik
 
Posty: 627
Dołączył(a): Cz cze 28, 2012 6:54 pm
Lokalizacja: Mała Wieś
Wiek: 38
Imię: Łukasz
Motocykl: CBF1000
W siodle: <100 kkm

Re: Półka dolna.

Postprzez ra-v » Śr cze 26, 2013 7:57 pm

Dzięki za odpowiedź. Ja znalazłem na niemieckim ebay'u półkę za połowę ceny z ASO. Koleżka w opisie podał, że nowa kupiona u hondy za 291 euro. Na zdjęciu wygląda na nieużywaną.
Pozdr.
Avatar użytkownika
ra-v
Użytkownik
 
Posty: 157
Dołączył(a): Pt kwi 27, 2012 7:44 pm
Lokalizacja: Warszawa, Praga Płd.
Wiek: 44
Imię: Rafał
Motocykl: CBF600SA'05
W siodle: <100 kkm


Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 160 gości