Switch to full style
Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla

Regulamin działu

Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.
Odpowiedz

Re: Handbary do NC700

Wt sie 27, 2013 9:52 am

w zeszłym roku przeżyłem jazdę 400 km tam i nazad w listopadzie okolice 0 st. Ubiór ok - piździ zimnem ale można wytrzymać. Natomiast bez handbarów - bałem się że mi odmrozi palce - i nie było żartów. podgrzewane manetki nic nie pomagały - watr robił swoje. Tak więc potrzebna rzecz.

Re: Handbary do NC700

Cz paź 17, 2013 9:55 pm

Odgrzeje trochę wątek...
Próbowałem dzisiaj zamontować sobie te SW-Motech'y. Poległem dość szybko bo juz na kwestii wyprucia kierownicy z wewnętrznych ciężarków. Piszą w instrukcji, ze do tego trzeba zdjąć uchwyty żeby dostać sie do jakichś "pypków" które odpowiadają za mocowanie tych ciężarków. Czy ktoś z Was to przerabiał własnoręcznie? Jak daleko są te zapadki ? Trzeba ściągać te uchwyty do końca? Od tego zależy technologia ściągania jaka zastosuje.

Re: Handbary do NC700

Pt paź 18, 2013 7:35 am

Zibi z Torunia ma Sw-motechy zainstalowane, może coś pomoże w tej sprawie

Re: Handbary do NC700

Pt paź 18, 2013 1:39 pm

Ile Cię kosztowały te Handbary SW Motecha

Re: Handbary do NC700

Pt paź 18, 2013 1:48 pm

Założyłem na fabryczne ciężarki bez wyjmowania środka i jest dobrze

Re: Handbary do NC700

So paź 19, 2013 6:48 pm

MrGlub napisał(a):Ile Cię kosztowały te Handbary SW Motecha


570 zł w Honda Plaza.

Re: Handbary do NC700

So paź 19, 2013 7:32 pm

Casper prosił o szczegółowe fotki jak wykombinowane jest mocowanie handbarów do kierownicy, ponieważ te kształtki w rozsypce niewiele mówią, sam walczyłem chwilę dopóki ich nie poskładałem więc proszę tak to finalnie wygląda:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Re: Handbary do NC700

N paź 20, 2013 7:39 am

Zibi,
Wielkie dzieki. Okazalo sie, ze wystarczylo zmienic kolejnosc przykrecania wszystkich srubek... Udalo mi sie w koncu. Teraz to wyglada tak jak u Ciebie. Zostawilem tez originalne ciezarki.
Problem po przykreceniu jest niestety inny. Mianowicie te handbary koliduja mi z szybą. Mam turystyczne Givi. Jej boki siegaja na tyle daleko w strone kierowcy, ze na 2-3 cm przeg ogranicznikiem skretu handabry zaczynaja odginac szybe. Zobacze jaki to ma wplyw podczas jazdy (mysle ze żaden) ale podczas manewrów bedzie mi to pewnie przeszkadzac.
Chce ktos kupic szybe?? ;)

N paź 20, 2013 2:55 pm
Mały update kolidowania handbarow SWMotech z szybą Givi. Handbary zaczynają dotykać szyby dokladnie w momencie gdy polozenie kierownicy pozwala na zablokowanie jej z kluczyka. Czyli chetnie sie pozbede tej szyby.

Re: Handbary do NC700

N paź 20, 2013 5:26 pm

Casper a masz pomysł jaka szyba turystyczna zamiast givi żeby nie kolidowała z handbarami sw motech ?

Re: Handbary do NC700

N paź 20, 2013 5:30 pm

Zibi ma Puiga (fotki chyba w tym watku), ze zdjec mam tez nadzieje, ze turystyczna Hondy tez powinna byc ok.
Odpowiedz