przewody gumowe odpływowe jak lecą?

Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla
Regulamin działu Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.

przewody gumowe odpływowe jak lecą?

Postprzez Cień696 » Śr lip 24, 2013 8:15 am

hej ostatnio zauważyłem ze mam jakis jeden nie wpiety przewod gumowy odpływowy bo wszystkie odpływy przelatuja w miejsce stopki i tam w razie cos maja byc wycieki

wszysktie sprawdzilem i tak
jeden to odma od filtra powietrza
drugi to ze zbiorniczka wyrownawczego
trzeci waski najwezczy od sie laczy tak jakby z 2 przewodow leci pod bak w takie waski nypel podlaczony
zostal mi jeden ktory niewiem od czego jest :/ ktos moze cos podpowie ewentualnie co i ile powinno byc podpietych to moze ulatwi mi dojscie
Cień696
Nowicjusz
 
Posty: 15
Dołączył(a): Wt lip 16, 2013 6:25 pm
Imię: Mariusz
Motocykl: CBF 500

Re: przewody gumowe odpływowe jak leca ?

Postprzez Cień696 » Śr lip 24, 2013 11:39 am

bak zdjęty ...
i chyba cos mam nie tak podlaczone albo tak ma byc tylko mi sie wydaje ze jest zle

moze mi ktos powiedziec po prawej stronie baku ktore wezyki gdzie i jak sa podpięte ?

leci jeden grubszy jakby od listwy wtryskowej on ma sie podpiac do baku czy w ten cienki wezyk ?
drugi gruby szygiety leci z pod stopki az pod okolice baku i niewiem czy to moze on ma byc jednak podpiety pod bak ?
a w baku ten taki cieniutki króciec co jest to ma byc podpiety czy zostaje wolny ?
Cień696
Nowicjusz
 
Posty: 15
Dołączył(a): Wt lip 16, 2013 6:25 pm
Imię: Mariusz
Motocykl: CBF 500

Re: przewody gumowe odpływowe jak leca ?

Postprzez Mepik » Śr lip 24, 2013 2:18 pm

Jeden jest odpowietrzeniem baku a drugi to spustowy . Ja nie mam ich podpiętych do baku i jakoś jezdze
Mepik
Użytkownik
 
Posty: 79
Dołączył(a): So sty 05, 2013 2:18 pm
Imię: Michał
Motocykl: cbf500
W siodle: <100 kkm

Re: przewody gumowe odpływowe jak leca ?

Postprzez huligans12 » So lip 27, 2013 12:47 pm

W CBF 500 nie ma takiego czegoś jak listwa wtryskowa :). Najlepiej rób zdjęcie tego węża i w którym miejscu jest.
Avatar użytkownika
huligans12
Użytkownik
 
Posty: 66
Dołączył(a): So wrz 01, 2012 8:38 am
Lokalizacja: Krosno
Wiek: 30
Imię: Michał
Motocykl: WSK, CBF 500
W siodle: <100 kkm

Re: przewody gumowe odpływowe jak lecą?

Postprzez Cień696 » So lip 27, 2013 7:28 pm

no tak zle to nazwałem chodzilo mi o miejsce miedzy gaźnikami, wychodzi taki dosc krotki przewod i niewiem czy on ma byc luźny i otwarty ? jak w niego dmuchne to kranikiem paliwo leci jak dmuchne od strony kranika to tedy idzie powietrze , ktos wspominal ze to moze byc odpowietrzenie lub anty przelewanie .
ale niemam pewnosci czy on ma byc podpiety pod jakis obieg lub bak czy tak ma wisiec luzny ?

jak moto chodzi na wolnych to nie czuc roznicy po zatkaniu go ale jak zatkam i nagle przygazuje to przydlawia prace

sprobuje zrobic jakies fotki to moze bedzie latwiej :)
Cień696
Nowicjusz
 
Posty: 15
Dołączył(a): Wt lip 16, 2013 6:25 pm
Imię: Mariusz
Motocykl: CBF 500


Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 164 gości