Glosnie wchodzaca jedynka

Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla
Regulamin działu Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.

Re: Glosnie wchodzaca jedynka

Postprzez konjo8ds » So lip 27, 2013 1:54 pm

hmm..
Sylwek, a może wrzucasz jak jeszcze silnik zimny jest i są podwyższone obroty? wtedy jedynka wchodzi w CBFie zawsze z pierdolnięciem. na nagrzanym silniku masz podobnie?
zarzuć filma to ocenimy. a jesteś może z wafki? jeśli tak to zajedź na spota - porównasz z innymi :D kwestia pierdolnięcia jest mocno subiektywna. trzeba obadać organoleptycznie :biggrin:
Obrazek
Avatar użytkownika
konjo8ds
Nightmare
 
Posty: 5342
Dołączył(a): So sty 21, 2012 4:48 pm
Lokalizacja: wawa
Wiek: 42
Motocykl: st1050

Re: Glosnie wchodzaca jedynka

Postprzez Sylwek77 » So lip 27, 2013 2:56 pm

Co do synchronizacji to troche poczytalem I bzdura jest ze jedynka nie ma synchronizacji a dlatego ze silniki motocyklowe jej wogole nie maja w przeciwienstwie do aut. Sam tego nie wiedzialem I wujek google mnie olsnil.
Tak pierdolniecie jest na zimnym jak I goracym silniku. I tak jak pisalem wczesniej, jak wrzucam jedynke to modle sie zeby wszystkue zeby na zebatkach pozostaly na swoim miejscu.
Co do podjechania to dzieki ale mieszkam na wyspach ale przy okazji spotkania innej cbf zapytam sie wlasciciela.
Skoro wy tak nie macie a mi po 20 latach smigania na innych maszynach wydaje sie to nietypowe to cos jest nie tak I zaczne id oleju.

Ps co niektorzy to niech polozuja zawory bo sie niepotrzebnie spinaja. Forum jest od pytania I czerpania wiedzy I dzielenia sie doswiadczeniami, peace for all :)
Avatar użytkownika
Sylwek77
Nowicjusz
 
Posty: 17
Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 12:48 pm
Wiek: 46
Motocykl: Cbf1000
W siodle: >300 kkm

Odp: Glosnie wchodzaca jedynka

Postprzez Malenstfo » So lip 27, 2013 5:46 pm

Sylwek77 napisał(a):Ps co niektorzy to niech polozuja zawory bo sie niepotrzebnie spinaja. Forum jest od pytania I czerpania wiedzy I dzielenia sie doswiadczeniami, peace for all :)

Mistrzu odpowiadam grzecznie. Nie przesadzaj. Odpowiedzieliśmy Ci już że te motocykle tak mają. By ocenić czy twoj bardziej trzeba konfrontacji.

Pzdr.
Mariusz
pzdr
Mariusz

CBF 600 N/A '10
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Malenstfo
Fanatyk
 
Posty: 2429
Dołączył(a): Pt paź 07, 2011 10:59 pm
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 49
Imię: Mariusz
Motocykl: CBF600N/A, FZ1N, bra
W siodle: <100 kkm

Re: Glosnie wchodzaca jedynka

Postprzez Sylwek77 » So lip 27, 2013 6:09 pm

ok, dzieki.

Pozdrawiam :cheers:
Avatar użytkownika
Sylwek77
Nowicjusz
 
Posty: 17
Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 12:48 pm
Wiek: 46
Motocykl: Cbf1000
W siodle: >300 kkm

Re: Glosnie wchodzaca jedynka

Postprzez raphi » So lip 27, 2013 7:05 pm

Co wy na tych wyspach tacy pospinani? Źle was tam traktuje życie? ;)
Masz CBF'ę -> masz pierdolnięcie. Jak wbijam 1 to się zawsze ludzie obracają (pewnie zobaczyć co się rozleciało).
Dlatego na postoju wbijam 1 coraz rzadziej i zapinam ją jeszcze się tocząc, a potem stoję na sprzęgle, jak ta pizda :msn-wink:
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14115
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: Glosnie wchodzaca jedynka

Postprzez Sylwek77 » So lip 27, 2013 7:15 pm

raphi napisał(a):Co wy na tych wyspach tacy pospinani? Źle was tam traktuje życie? ;)
Masz CBF'ę -> masz pierdolnięcie. Jak wbijam 1 to się zawsze ludzie obracają (pewnie zobaczyć co się rozleciało).
Dlatego na postoju wbijam 1 coraz rzadziej i zapinam ją jeszcze się tocząc, a potem stoję na sprzęgle, jak ta pizda :msn-wink:



zycie :). O taka odpowiedz mi chodzilo, krotko i na temat.
Avatar użytkownika
Sylwek77
Nowicjusz
 
Posty: 17
Dołączył(a): Pt lip 26, 2013 12:48 pm
Wiek: 46
Motocykl: Cbf1000
W siodle: >300 kkm

Re: Glosnie wchodzaca jedynka

Postprzez Tiarus » N lip 28, 2013 3:12 pm

No, ja bym polemizowała.
Ale ja w ogóle lubię polemizować...

=^◣ ◢^=
Avatar użytkownika
Tiarus
Asimi
 
Posty: 9838
Dołączył(a): Wt maja 22, 2012 8:29 pm

Re: Glosnie wchodzaca jedynka

Postprzez Piotrek » N lip 28, 2013 3:49 pm

Tiarus, jestes po prostu niesamowita z ta wiedza na temat forum. Powaznie. No czego sie nie wie, wystarczy do Ciebie sie zglosic, i znajdziesz jeszcze odpowiedzi z czasów insurekcji kosciuszkowskiej, kiedy tam bartoszowi głowackiemu zasmarowało sie łozysko przy kole armaty, którą zdobył zduszając lont własną koszulą. Skąd Ty to bierzesz? taki mózg, czy masz jakiś super hiper program (no bo nie wyszukiwarka zwykła)? :lol:
Szacun!
Piotrek
Fanatyk
 
Posty: 3327
Dołączył(a): Cz cze 16, 2011 7:35 pm
Wiek: 54
Motocykl: HD Fat Boy, gaznik,

Odp: Glosnie wchodzaca jedynka

Postprzez Malenstfo » N lip 28, 2013 4:00 pm

Piotrek napisał(a):Tiarus, jestes po prostu niesamowita z ta wiedza na temat forum. Powaznie. No czego sie nie wie, wystarczy do Ciebie sie zglosic, i znajdziesz jeszcze odpowiedzi z czasów insurekcji kosciuszkowskiej, kiedy tam bartoszowi głowackiemu zasmarowało sie łozysko przy kole armaty, którą zdobył zduszając lont własną koszulą. Skąd Ty to bierzesz? taki mózg, czy masz jakiś super hiper program (no bo nie wyszukiwarka zwykła)? :lol:
Szacun!

Jest świetna trzeba to przyznać. Cesarzowi co cesarskie...
pzdr
Mariusz

CBF 600 N/A '10
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Malenstfo
Fanatyk
 
Posty: 2429
Dołączył(a): Pt paź 07, 2011 10:59 pm
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 49
Imię: Mariusz
Motocykl: CBF600N/A, FZ1N, bra
W siodle: <100 kkm

Re: Glosnie wchodzaca jedynka

Postprzez Tiarus » N lip 28, 2013 5:03 pm

Tak, Też Was Lubię...
No, ja bym polemizowała.
Ale ja w ogóle lubię polemizować...

=^◣ ◢^=
Avatar użytkownika
Tiarus
Asimi
 
Posty: 9838
Dołączył(a): Wt maja 22, 2012 8:29 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 85 gości