Gdzie kupić dłuższy przewód hamulcowy cbf 600 abs

Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla
Regulamin działu Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.

Gdzie kupić dłuższy przewód hamulcowy cbf 600 abs

Postprzez potera » N sie 04, 2013 10:48 am

Witam, muszę przedłużyć przewód od przendiego hamulca w cbf 600 c-abs o ok 4 cm, ponieważ chce podnieść kiere :) zastanawiam sie gdzie je kupić w Poznaniu? Zastanawia mnie tez czy np taka firma jak hansaflex bedzie miała takie końcówki i dorobila by mi to na wymiar ? Moze ktos przedłużal przewód i ma jakieś info jak to zrobic.
potera
Użytkownik
 
Posty: 63
Dołączył(a): N cze 02, 2013 10:20 am
Lokalizacja: Poznań
Wiek: 43
Imię: Dawid
Motocykl: Vstrom
W siodle: <100 kkm

Re: Gdzie kupić dłuższy przewód hamulcowy cbf 600 abs

Postprzez potera » Wt sie 06, 2013 6:52 pm

kupiłem podwyższenie z regulacją ustawiłem na 35mm i jakoś odziwo się udało bez ingerencji w przewody :) dam znac jak jest na trasie :) po wekendzie bo jedziemy na morze :)
potera
Użytkownik
 
Posty: 63
Dołączył(a): N cze 02, 2013 10:20 am
Lokalizacja: Poznań
Wiek: 43
Imię: Dawid
Motocykl: Vstrom
W siodle: <100 kkm

Re: Gdzie kupić dłuższy przewód hamulcowy cbf 600 abs

Postprzez potera » Śr sie 14, 2013 7:43 am

Wice tak, po paru testach i paru wycieczkach, jedna dłużasza nad morze :), łapki nie bolą dzięki bardziej wyprostowanej pozycji, lepsza manewrowość przy niskich prędkościach i na parkingach, dupcia wytrzymuje dłużej bez postoju dzieki temu że siedzi troszkę dalej a dalej jest kanapa szersza :). Więc jak najbardziej polecam takie podwyrzeszenie :) Teraz można turystycznie śmigać :)
potera
Użytkownik
 
Posty: 63
Dołączył(a): N cze 02, 2013 10:20 am
Lokalizacja: Poznań
Wiek: 43
Imię: Dawid
Motocykl: Vstrom
W siodle: <100 kkm


Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 120 gości