Kufry Honda 29L i nakładki lakierowane

Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla
Regulamin działu Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.

Kufry Honda 29L i nakładki lakierowane

Postprzez Robgold » N mar 23, 2014 1:15 pm

Witajcie,

Czy jest u nas na forum ktoś kto osobiście montował do kufrów Hondy 29L lakierowane nakładki ?
Po przykręceniu śrubą centrująca (pod logo hondy) nakładki odstają z każdej strony o dobre 4-5mm

Pytanie czy to normalne i po prostu należy je nagiąć, przyklejając taśmą dwustronną czy producent kufrów/nakładek (zapewne Givi) dało gdzieś ciała i jedno z drugim tylko u mnie średnio pasuje ?
Avatar użytkownika
Robgold
Użytkownik
 
Posty: 99
Dołączył(a): N maja 06, 2012 1:24 pm
Lokalizacja: Katowice / Kraków
Imię: Grzegorz
Motocykl: CBF600SA
W siodle: <100 kkm

Re: Kufry Honda 29L i nakładki lakierowane

Postprzez Wesoły Dyzio » Wt mar 25, 2014 8:39 am

Robgold napisał(a):Witajcie,

Czy jest u nas na forum ktoś kto osobiście montował do kufrów Hondy 29L lakierowane nakładki ?
Po przykręceniu śrubą centrująca (pod logo hondy) nakładki odstają z każdej strony o dobre 4-5mm

Pytanie czy to normalne i po prostu należy je nagiąć, przyklejając taśmą dwustronną czy producent kufrów/nakładek (zapewne Givi) dało gdzieś ciała i jedno z drugim tylko u mnie średnio pasuje ?

Nie spotkałem się, aby nakładki odstawały więcej niż 1mm. Proponuję podjechać do sprzedawcy i zareklamować. A może po prostu źle je założyłeś. :msn-wink:
Pytanie jeszcze, czy masz kufry oryginalne Hondy i nakładki Givi? Bo tak wynika z Twojego postu. Jeżeli tak to mogą do siebie nie pasować.
Jedź wolniej, myśl szybciej Obrazek


Obrazek
Wesoły Dyzio
Nightmare
 
Posty: 5502
Dołączył(a): Cz sty 17, 2013 10:45 am
Lokalizacja: Pruszków, Warszawa
Wiek: 56
Imię: Jacek
Motocykl: CBF 600SA '10
W siodle: <100 kkm

Re: Kufry Honda 29L i nakładki lakierowane

Postprzez Robgold » N mar 30, 2014 11:07 pm

Dyzio,

Kufry Hondy oryginalne, nakładki również. Napisałem, ze Givi "dało ciała" bo w rzeczywistości kufry dla Hondy (nawet te oryginalne z logo Honda) produkuje Givi.

Niestety po przykręceniu tych nieszczęsnych paneli śrubką centrującą odstają z każdej strony po 4-5mm. Nie wiem czy tak ma być i należy je nagiąć przyklejając na dołączona taśmę dwustronną czy też coś jest nie hallo trzeba zrobić małą modyfikację tego trzpienia centrującego :crybaby:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
Robgold
Użytkownik
 
Posty: 99
Dołączył(a): N maja 06, 2012 1:24 pm
Lokalizacja: Katowice / Kraków
Imię: Grzegorz
Motocykl: CBF600SA
W siodle: <100 kkm

Re: Kufry Honda 29L i nakładki lakierowane

Postprzez Wesoły Dyzio » Pn mar 31, 2014 10:08 am

Tak czy owak, dziwne jest to, że nakładki odstają. Lecz jeżeli dołączyli taśmę dwustronną, to być może tak musi być. A najlepiej to podjedź do jakiegoś dealera Hondy i tam powinni wiedzieć jak to ma wyglądać.
Jedź wolniej, myśl szybciej Obrazek


Obrazek
Wesoły Dyzio
Nightmare
 
Posty: 5502
Dołączył(a): Cz sty 17, 2013 10:45 am
Lokalizacja: Pruszków, Warszawa
Wiek: 56
Imię: Jacek
Motocykl: CBF 600SA '10
W siodle: <100 kkm


Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 167 gości