Problem z wyświetlaczem

Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla
Regulamin działu Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.

Problem z wyświetlaczem

Postprzez mski » Śr kwi 23, 2014 5:47 pm

Nie znalazłem a problem dotyczy chyba tylko wersji rocznikowej 2014 (produkcja 2013). Jak wiadomo w nowszej wersji przybyło funkcji tj. m.in wskaźnik zużycia paliwa itp. Pojawia się jednak problem, którego temat śledzę też tu mianowicie licznik przebiegu całkowitego działa od zerowego przebiegu - wskazania prawidłowe, ale już zarówno TRIP A, TRIP B, i co za tym idzie zużycie paliwa i wskaźnik ilości zużytego paliwa żyją swoim życiem...

np. Po zalaniu i zresetowaniu obu tripów, po przejechaniu kilku km wyłączam stacyjkę (mam np 63,4km) a po jej zapaleniu wraca do 0 km Trip A, po ponownym przejechaniu jakiegoś dystansu (53,3 km) gaszę, odpalam i mam cudownie 63,3 km oczywiście wyliczenie zużycia i ilości zużytego paliwa adekwatnie do resetowań.

Czy u kogoś z nowszym sprzętem też są takie cuda? Oczywiście wizyta w ASO - brak problemu po sprawdzeniu. Z w/w forum wynika, że może to dotyczyć także NC750 a lekarstwa narazie nie wynaleziono.
Avatar użytkownika
mski
Użytkownik
 
Posty: 141
Dołączył(a): N wrz 29, 2013 1:33 pm
Lokalizacja: Tychy
Wiek: 42
Imię: Mariusz
Motocykl: Tiger 1200 XRT
W siodle: <100 kkm

Re: Problem z wyświetlaczem

Postprzez Glub » Śr kwi 23, 2014 8:22 pm

jeden z kolegów, bodajże maciekncx miał podobny problem.. pomogła tylko wymiana zegarów.
Obrazek
Avatar użytkownika
Glub
Nightmare
 
Posty: 7330
Dołączył(a): So sie 04, 2012 2:08 pm
Lokalizacja: Nowodwory
Wiek: 45
Imię: Mikołaj
Motocykl: NC700XD 2012
W siodle: 100-200 kkm


Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 92 gości