Switch to full style
Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla

Regulamin działu

Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.
Odpowiedz

Kierownica akcesoryjna- zakup

Wt lip 08, 2014 2:35 pm

Poszukuję do swojej Hondzi 500 akcesoryjnej kierownicy najbardziej zbliżonej do oryginału. Proszę o podpowiedzi w co warto zainwestować :)

Re: Kierownica akcesoryjna- zakup

Wt lip 08, 2014 3:51 pm

A kiedy moto zakupilaś ? Chyba się nim nie chwaliłaś albo coś przeoczyłem. :eek:

Re: Kierownica akcesoryjna- zakup

Wt lip 08, 2014 4:51 pm

Pod Mosteczkiem ktoś rzucił hasło, że kupiłaś CB 500, czy mi się przesłyszało?
A nie może być jakaś oryginalna z jakiegoś rozbitka? Od 600 też będzie pasować.
Możesz popatrzeć kierownice TWR. Powinny być ok.

Re: Kierownica akcesoryjna- zakup

Wt lip 08, 2014 8:33 pm

Marcus napisał(a):A kiedy moto zakupilaś ? Chyba się nim nie chwaliłaś albo coś przeoczyłem. :eek:


Hondzie swoją CBF 500 zakupiłam miesiąc temu :D to prawda, że się nie chwaliłam ani na forum ani pod mosteczkiem boooo tak się zafiksowałam, że tylko ćwiczyłam sobie jeżdżenie po swych wiejsko-miejskich rejonach ;) i błędnie sądziłam, że moje moto będzie wiecznie piękne, czego nie zatrzymałam na fotach :( jedna dalsza podróż i przygoda zakończona lekko skrzywioną kierownicą...
A wracając do tematu oryginalnej nieuszkodzonej do 500 nie mogę znaleźć... może coś z 600-tki znajdę dobrego skoro pasuje :) Swoją drogą zależy/ło mi, żeby akcesoryjna była najbardziej zbliżona do oryginału z tego względu, że obecna nawet przed przygodą nie miała takiego "wygięcia" jak oryginał i trudno ją było pode mnie ustawić... nie wiem czy mój opis jest zrozumiały hehe ;)

Re: Kierownica akcesoryjna- zakup

Wt lip 08, 2014 8:50 pm

Spróbuj poszukac na larssonie. Jest kilka akcesoryjnych kierownic do pińcety. Albo jak piszesz. Allegro kiera do szejsety ;)

Re: Kierownica akcesoryjna- zakup

Cz lip 10, 2014 5:33 am

turos napisał(a):Pod Mosteczkiem ktoś rzucił hasło, że kupiłaś CB 500, czy mi się przesłyszało?
A nie może być jakaś oryginalna z jakiegoś rozbitka? Od 600 też będzie pasować.
Możesz popatrzeć kierownice TWR. Powinny być ok.

Dobrze prawisz. TWR ma ładne akcesoryjne kierki :thumbsup:

Re: Kierownica akcesoryjna- zakup

Cz lip 10, 2014 9:24 am

dziex :D

Re: Kierownica akcesoryjna- zakup

So lip 12, 2014 5:27 pm

Mógłbym się założyć o kilogram podwawelskiej, że dałoby się coś fajnego od Tomaselli dopasować. Sam taką miałem w CB500 i byłem bardzo zadowolony.

Re: Kierownica akcesoryjna- zakup

Pt lut 24, 2017 7:16 am

Żeby nie zakładać nowego tematu

Muszę wymienić kierownicę i zastanawiam się czy brać oryginalną hondowską czy jakiś zamiennik/akcesoryjną. Jakie czynniki decydują o wyborze?

Re: Kierownica akcesoryjna- zakup

Wt lut 28, 2017 2:20 pm

Odgrzebywałam dziś te tematy - znalazłam takie info:

Nie wiem czy Ci pomogę (bo mam 500 -tkę) ale wymiary mojej to szerokość to 680 mm, wysokość 120 mm, odgięcie końców kierownicy w kierunku kierownika w stosunku :tongue: do punktów mocowania to ok. 120 mm.


Też rozważam zakup czegoś. Niby nie ma ciśnienia, ale wiem, że jest do wymiany a akurat znalazłam info, że na XL moto jest wyprzedaż...
Odpowiedz