moja hela padła mi dzisiaj!!!

Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla
Regulamin działu Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.

Re: moja hela padła mi dzisiaj!!!

Postprzez Bosman78 » Pt lip 08, 2011 10:55 am

Z OC w PZU jest tak, iż oni sami od siebie dorzucają NNW i trzeba wyraźnie zaznaczyć, iż nie chce się tego wariantu.
W moim przypadku OC wyniosi ok 70 PLN a NNW 100 PLN :eek: śmiech na sali oczywiście za nnw podziękowałem
„Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia i nie ubierają tego faktu w słowa...”
Avatar użytkownika
Bosman78
Maniak
 
Posty: 1261
Dołączył(a): Cz mar 31, 2011 6:26 pm
Lokalizacja: Wawa
Wiek: 45
Motocykl: vStrom
W siodle: <100 kkm

Re: moja hela padła mi dzisiaj!!!

Postprzez motolukasz » Pt lip 08, 2011 8:50 pm

Bosman78 napisał(a):Z OC w PZU jest tak, iż oni sami od siebie dorzucają NNW i trzeba wyraźnie zaznaczyć, iż nie chce się tego wariantu.
W moim przypadku OC wyniosi ok 70 PLN a NNW 100 PLN :eek: śmiech na sali oczywiście za nnw podziękowałem


Z tego co ja wiem, to PZU daje najmniejsze prowizje pośrednikom, więć wciskają co sie da, żeby zwiększyć swój zarobek.
Mam koleżankę w agencji ubezpieczeniowej. Niedawno płaciłem OC + NNW w PZU. NNW jest jak najbardziej dobrowolne - poprostu chcieli Cię naciągnąć. Poza tym to wysokość składki NNW też jest do ustalenia, ponieważ można sobie wybrać wartość ubezpieczenia.
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Avatar użytkownika
motolukasz
Miłośnik
 
Posty: 658
Dołączył(a): Pt wrz 03, 2010 7:52 pm
Lokalizacja: Pruszków
Wiek: 44
Imię: Łukasz
Motocykl: CBF 1000
W siodle: <100 kkm

Re: moja hela padła mi dzisiaj!!!

Postprzez Bosman78 » So lip 09, 2011 11:03 am

tak nnw jest dobrowolne tylko w liście przy odnawianiu polisy jest to sprytnie ukryte ponieważ blankiet wpłaty podaje już sumarycznąwartość więc trzeba się mocno wczytać. Natomiast wysokość kwoty gwarantowanej w przypadku nnw jest żenująco niska 15 tys. PLN przy składce 100 PLN...
„Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia i nie ubierają tego faktu w słowa...”
Avatar użytkownika
Bosman78
Maniak
 
Posty: 1261
Dołączył(a): Cz mar 31, 2011 6:26 pm
Lokalizacja: Wawa
Wiek: 45
Motocykl: vStrom
W siodle: <100 kkm

Poprzednia strona

Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron