Switch to full style
Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla

Regulamin działu

Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.
Odpowiedz

Mechanik - Kraków

Pt sty 23, 2015 7:27 pm

Witam,

Z uwagi na piękną wiosnę tej zimy zastanawiam sie nad nieco wcześniejszym niż planowałem przygotowaniem sie do nowego sezonu :)

Ktoś mógłby polecić mi w Krakowie sprawdzonego mechanika ?
Potrzebuje wymienić łożyska w główce ramy w CBF600 a niestety na miejscu nie dysponuje niezbędnymi narzędziami :)

Pzdr
Patryk

Re: Mechanik - Kraków

Pt sty 23, 2015 7:53 pm

Pewnie standardowo - Wilcza Garage. Serwis polecany przez wielu, sam kontrolowałem tam luzy zaworowe i robiłem ogólny przegląd moto. Przyjemna atmosfera, profesjonalizm, motocykle ubezpieczone, itd. Sam w zasadzie chciałem, żeby coś znaleźli, ale stwierdzili, że bardzo by chcieli zarobić, ale nie ma na czym (łożysko główki, kół, luzy zaworowe, klocki, itp.) - wszystko w porządku.
Mają stronę www + facebook.

Z tego co wiem, w okresie zimowym oferują odebranie i odwiezienie motocykla od/do klienta w ramach usługi.

PS. Byłem jeszcze w:
Crazy JM - ogólnie polecony przez kogoś mechanik, wymieniał mi klocki po zakupie moto, później się umówiłem na wspomnianą kontrolę luzów, wszystko zapisane w kalendarzu, wziąłem dzień wolnego, na wszelki wypadek w przeddzień zadzwoniłem, żeby się upewnić, czy rzecz aktualna: "Oooo, nie - jutro w ogóle nie wchodzi w grę, nie wyrobiłem się z innym tematem...". Dziękuję, głosuję portfelem.
Bravados - wymiana opon; bardzo sympatyczne chłopaki, motocykliści, oponki wymienione, chcieli mnie nawet podwieźć do domu (musiałem zostawić moto na noc). Po jakimś czasie (z 3 tyg) chciałem wyregulować łańcuch... Śruba trzymająca koło z prawej strony luźna na tyle, że obracała się pod palcami :eek: WTF?

Re: Mechanik - Kraków

So sty 24, 2015 4:16 pm

Kilku moich znajomych wilczy nie poleca ...
Sam serwisuję i polecić mogę Adam http://motocykle-serwis.eu/kontakt
viewtopic.php?f=33&t=4378#p118953

Re: Mechanik - Kraków

So sty 24, 2015 5:28 pm

Z ciekawości - z czego są niezadowoleni?

Re: Mechanik - Kraków

So sty 24, 2015 8:15 pm

Z tego co pamietam :
1 - ceny (robocizny i części)
2 - filtr oleju byl zle dokrecony, przez co uszkodzili uszczelke i kapalo...
3 - zarysowali owiewki :/
4 - do klamki nie połączyli kabli stopu.

Re: Mechanik - Kraków

Wt sty 27, 2015 8:49 pm

Ha, dobrze wiedzieć - wezmę to pod uwagę. Mnie się podobało to, że sprawdzili czy mam papiery motocykla, dostałem zaświadczenie, że motocykl został u nich w celu wykonania takiej i takiej usługi, a później dostałem fakturę.

Re: Mechanik - Kraków

Wt sty 27, 2015 11:04 pm

Wilczą (jak każdy warsztat) tworzą ludzie. Chłopaki grzebią w motocyklach od lat. A w sezonie mają taki zapierdol, że pracując po 14 godzin dziennie ciężko czegoś nie spartolić.
Oddajcie im motocykle do roboty teraz to odbierzecie umyte!

Re: Mechanik - Kraków

Śr lut 04, 2015 8:35 am

Dzieki za info i porady :)

Faktycznie oddałem motor do Wilczej, bardzo fajni ludzie dociekliwi i bardzo rozgadani ;)
Aczkowliek motor nie wrocił umyty ;) :P moze dlatego ze był czysty ? :P

Wprawdzie jak to stwierdzili "zjadła ich rutyna" bo po wymianie łożyska głowki ramy nie mogłem w garażu zablokować kierownicy...
Ale po telefonie byli spowrotem po motor w 10 minut, przerposili i wzieli do poprawy... szkoda tylko ich czasu

Ogolnie polecam :)

Pzdr
Patryk

Re: Mechanik - Kraków

Wt lut 24, 2015 7:53 pm

Pierwsze słyszę, żeby ktoś Wilcza Garage nie polecał. Od mnie wszyscy zadowoleni.

Re: Mechanik - Kraków

N mar 15, 2015 4:56 pm

Korzystam z Wilczej z dwoma motocyklami szósty rok.
Generalnie jest bardzo OK. Jakieś drobne niedociągnięcia w tym czasie się zdarzały, ale były szybko i za darmo korygowane.
Bohatersko przygotowali na wycieczkę 5 tkm dwa dwudziestoletnie motocykle - sprawowały się bez zarzutu.
Polecam
Odpowiedz