Sprawdzanie numeru VIN

Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla
Regulamin działu Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.

Sprawdzanie numeru VIN

Postprzez Grisza » N lip 24, 2011 10:48 am

Witam ponownie, pewnie nie jeden z was kupował swojego konia sprowadzanego zza granicy, i oczywiście dobrze byłoby poznać prawdziwą drogę jaką musiał przejść bo różnie bywa z przebiegami, ukrytymi wadami itp. Stąd moje pytanie czy znacie jakiś serwis gdzie darmowo mogę dowiedzieć się więcej na temat historii mojego pojazdu po numerze VIN, trochę więcej niż data produkcji i typ maszyny, moja pochodzi z Włoch może istnieje ichnie ASO?

Pozdrawiam riderów !!!
Grisza
Nowicjusz
 
Posty: 12
Dołączył(a): Cz lip 14, 2011 6:49 pm

Re: Sprawdzanie numeru VIN

Postprzez menel » N lip 24, 2011 7:18 pm

Np. tu: http://www.autobaza.pl/ niestety nie jest free ale może warto.
Avatar użytkownika
menel
Maniak
 
Posty: 1756
Dołączył(a): So lis 27, 2010 9:55 am
Lokalizacja: miasto meneli
Motocykl: CBF1000FA

Re: Sprawdzanie numeru VIN

Postprzez Pix » Pn lip 25, 2011 4:08 pm

Każdy autoryzowany serwis udostępni Ci taką informację jeśli tylko do nich podjedziesz. Przez telefon to trzeba ich trochę ściemnić, że kupujesz i sprzedający dał Ci numer VIN w celu weryfikacji, bo sam ma wątpliwości, bo nie jedzie niby tak jak powinien itp itd.
Osobiście już nie podejmę się tego... Za dużo motocykli Hondy "już kupowałem" i czuję, że motorista ma mnie już dość... :lol:
Ważne by myśleć głową, a nie manetką...

CBR XX Owners Club Poland
www.cbr-xx.pl
Avatar użytkownika
Pix
Znawca
 
Posty: 259
Dołączył(a): Cz sty 27, 2011 5:42 pm
Lokalizacja: Świnoujście
Wiek: 47
Motocykl: CBR 1100XX4

Re: Sprawdzanie numeru VIN

Postprzez Grisza » Pn lip 25, 2011 5:56 pm

Fajnie, dzieki za pomysły, na autobazie próbowałem ale niewiele informacji, w sumie nie mam czego oczekiwać jeśli moto nie było skradzione i nie zarejestrowano żadnych wypadków. Najbardziej mi zależało na przebiegu, czy jest taki jak na zegarze:) Wiem wiem co mi to da hmmm, lepsze samopoczucie. BTW znacie jakiegoś diagnostyka hondy na dolnym śląsku?

Dzienx i pozdrawiam
Grisza
Nowicjusz
 
Posty: 12
Dołączył(a): Cz lip 14, 2011 6:49 pm


Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 31 gości