Switch to full style
Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla

Regulamin działu

Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.
Odpowiedz

Re: Opony - wszystko na temat

N sty 31, 2016 11:44 am

Bridgestone pewnie, bo te modele były montowane w kraju kwitnącej wiśni.

Re: Opony - wszystko na temat

N sty 31, 2016 2:22 pm

Do cbf 1000 były fabrycznie montowane michały pr1 oraz jakieś bridgestony (nie pamiętam oznaczenia). Jest to podane w instrukcji obsługi.
Pewnie było podobnie w cbf 600.


Poszukaj owner's manuala w sieci i będziesz miał tam podany konkretny typ. :smile:

Re: Opony - wszystko na temat

Śr lut 03, 2016 9:54 pm

goramo napisał(a):Do cbf 1000 były fabrycznie montowane michały pr1 oraz jakieś bridgestony (nie pamiętam oznaczenia). Jest to podane w instrukcji obsługi.
Pewnie było podobnie w cbf 600.


Poszukaj owner's manuala w sieci i będziesz miał tam podany konkretny typ. :smile:

CBF 1000 był na gumach Battlax BT 57
Gówno jakich mało.

Re: Opony - wszystko na temat

Śr lut 03, 2016 11:30 pm

Twarde i wytrzymałe. Za to słabo trzymają i do litra słabo się nadają bo zrywa przyczepność przy każdym odwinieciu (czyli cały czas) ;)

Re: Opony - wszystko na temat

Cz lut 04, 2016 8:57 am

goramo napisał(a):Do cbf 1000 były fabrycznie montowane michały pr1 oraz jakieś bridgestony (nie pamiętam oznaczenia). Jest to podane w instrukcji obsługi.
Pewnie było podobnie w cbf 600.


Poszukaj owner's manuala w sieci i będziesz miał tam podany konkretny typ. :smile:

Dokładnie jak napisałeś. W 600 pierwsze opony miałem PR1

Re: Opony - wszystko na temat

Cz lut 04, 2016 10:17 am

W mojej cbf1000 jako pierwsze też były PR1(leżą jeszcze na strychu na dowód dla przyszłego możliwego klienta..gdyby w przebieg nie wierzył)

Re: Opony - wszystko na temat

Pt lut 05, 2016 10:57 am

W mojej (2012 r) są Bridgestone Battlax, ale nie pytajcie mnie czy to 021 czy jakiś inny nr.
Ja nie narzekam na nie, ale to pewnie dlatego, że jeżdżę jak paralityk.
:biggrin:

Re: Opony - wszystko na temat

Wt lut 16, 2016 2:32 pm

Witam,
Przeczytałem cały wątek i nadal nie wiem jaka oponę (przednia) wybrać dla siebie. Nie interesuje mnie sportowa jazda bo jestem początkujący i zanim zacznę zauważać niuanse miedzy oponami pewnie minie trochę czasu.
Proszę o prosta poradę na chyba proste pytanie :)

Jaka przednia oponę wybrać dla początkującego motocyklisty?

Re: Opony - wszystko na temat

Wt lut 16, 2016 2:57 pm

Artur.motyl napisał(a):Witam,
Przeczytałem cały wątek i nadal nie wiem jaka oponę (przednia) wybrać dla siebie. Nie interesuje mnie sportowa jazda bo jestem początkujący i zanim zacznę zauważać niuanse miedzy oponami pewnie minie trochę czasu.
Proszę o prosta poradę na chyba proste pytanie :)

Jaka przednia oponę wybrać dla początkującego motocyklisty?

Bierz PR4 i będziesz zadowolony.

Re: Opony - wszystko na temat

So lut 27, 2016 2:54 pm

Wczoraj zamówiłem komplet METZELER SPORTEC M7 RR :clap: Pewnie będzie duża różnica na plus biorąc pod uwagę fakt, że do tej pory dzidowałem na fabrycznych 9 letnich. battlaxach.
Odpowiedz