Switch to full style
Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla

Regulamin działu

Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.
Odpowiedz

Re: Honda nc 700x probem z dct???

Pn kwi 11, 2016 1:50 pm

Zrobiłeś ten reset?

Re: Honda nc 700x probem z dct???

Wt gru 11, 2018 6:28 pm

Witam, przyjechałem dziś do pracy moją niedawno nabytą hondą nc 700xd i po 9 godzinach chcę ją uruchomić a rozrusznik nie reaguje a na wyświetlaczu pokazuje jak by byla jedynka wbita, jak przełączam czerwony przycisk pokazuje się kreska. Próbowałem włączać wyłączać nic sie jednak nie zmieniło.
Ktoś pomoże?

Re: Honda nc 700x probem z dct???

Śr gru 12, 2018 1:35 pm

Jako, że jest zima i nikt pewnie tu nie zerka a ja problem rozwiązałem to napiszę może się komuś przyda.
Siedziałem wczoraj do 12 w nocy szukając po forach mojego problemu aż w końcu znalazłem na Amerykańskim forum człowieka, który miał to samo. Generalnie odpowiedzialny jest za to słaby akumulator i po naładowaniu wszytko wraca czyli po przekręceniu kluczyka skrzynia ustawia się na neutral i rozruch działa. Lecz można jeszcze spróbować nie podczas wciskania rozrusznika wcisnąć hamulec przedni i u mnie to zadziałało, coś kliknęło i moto zagadał. Akumulator na pewno słaby bo godzina się skasowała. Generalnie bezpieczniej przed wyłączeniem motocykla bezpieczniej dać neutral.

Re: Honda nc 700x probem z dct???

Wt sty 29, 2019 7:48 pm

Orientuje się ktoś z Was, czy problem z DCT występuje też w NC750 ?

Re: Honda nc 700x probem z dct???

Wt sty 29, 2019 9:10 pm

Troszkę o tym pisaliśmy.
viewtopic.php?f=21&t=6245&p=170614
Odpowiedz