Switch to full style
Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla

Regulamin działu

Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.
Odpowiedz

Wiązka akcesoriów - sub harness

Pn mar 13, 2017 1:30 pm

Czy ktoś może próbował samodzielnie wykonać wiązkę akcesoriów do NC700/NC750? Tzw. sub harness kit?

Poszperałem trochę i wynikałoby z tego, że potrzebne są wtyki MTW (3x 2-pin i 1x 3-pin) i gniazdo typu Sumitomo HM 090 6-pin. Tylko czy jest sens się z tym babrać, czy kupić oryginał za 100zł?

Re: Wiązka akcesoriów - sub harness

Pn mar 13, 2017 5:31 pm

woodysurf napisał(a):Czy ktoś może próbował samodzielnie wykonać wiązkę akcesoriów do NC700/NC750? Tzw. sub harness kit?

Poszperałem trochę i wynikałoby z tego, że potrzebne są wtyki MTW (3x 2-pin i 1x 3-pin) i gniazdo typu Sumitomo HM 090 6-pin. Tylko czy jest sens się z tym babrać, czy kupić oryginał za 100zł?

Kupiłem oryginał wraz z przekaźnikiem.Mam podłączone dodatkowe lampy oraz ładowarkę USB.

Re: Wiązka akcesoriów - sub harness

Wt gru 08, 2020 8:09 pm

GDZIE KUPIŁEŚ? Jakiś link?

Re: Wiązka akcesoriów - sub harness

Śr gru 09, 2020 9:26 am

Dzień dobry,

złącze jest identyczne w CBF. Ja kupiłem złącze na allegro i dorobiłem swoją instalację z Fuseboxem.

Re: Wiązka akcesoriów - sub harness

Śr gru 09, 2020 2:06 pm

Jaka była cena?
Ostatnio edytowano Śr gru 09, 2020 2:11 pm przez PiterW, łącznie edytowano 1 raz

Re: Wiązka akcesoriów - sub harness

Śr gru 09, 2020 2:10 pm

AndrzejJK napisał(a):Dzień dobry,

złącze jest identyczne w CBF. Ja kupiłem złącze na allegro i dorobiłem swoją instalację z Fuseboxem.

Witam
A na czym polegało dorobienie z fuseboxem?
Szukałem na Allegro pod symbolem 08A70 MJL D30 i nic nie wyświetliło Może jakiś link albo nazwę sprzedawcy? Ewentualnie może po innej nazwie wyszukiwać tylko właśnie jakiej?
Jaka była cena?

Re: Wiązka akcesoriów - sub harness

Śr gru 09, 2020 4:03 pm

PiterW napisał(a):
AndrzejJK napisał(a):Dzień dobry,

złącze jest identyczne w CBF. Ja kupiłem złącze na allegro i dorobiłem swoją instalację z Fuseboxem.

Witam
A na czym polegało dorobienie z fuseboxem?
Szukałem na Allegro pod symbolem 08A70 MJL D30 i nic nie wyświetliło Może jakiś link albo nazwę sprzedawcy? Ewentualnie może po innej nazwie wyszukiwać tylko właśnie jakiej?
Jaka była cena?


Chyba w końcu zamówiłeś oryginał za 73,10 PLN ? xsiteful

Re: Wiązka akcesoriów - sub harness

Śr gru 09, 2020 9:17 pm

PiterW napisał(a):Witam
A na czym polegało dorobienie z fuseboxem? (...)


Zrobiłem sobie skrzyneczkę z bezpiecznikami, którą podpinam do złącza akcesoryjnego. W ten sposób mam do dyspozycji:
1) zacisk "-"
2) "+" ,,po stacyjce'' z przekaźnikiem
3) "+" stały.

Do tego mogę podpiąć to, czego potrzebuję:
1) grzane manetki
2) gniazdo USB
3) wtyczkę do ładowarki akumulatora.

Re: Wiązka akcesoriów - sub harness

Śr gru 09, 2020 11:16 pm

Avalon napisał(a):
PiterW napisał(a):
AndrzejJK napisał(a):Dzień dobry,

złącze jest identyczne w CBF. Ja kupiłem złącze na allegro i dorobiłem swoją instalację z Fuseboxem.

Witam
A na czym polegało dorobienie z fuseboxem?
Szukałem na Allegro pod symbolem 08A70 MJL D30 i nic nie wyświetliło Może jakiś link albo nazwę sprzedawcy? Ewentualnie może po innej nazwie wyszukiwać tylko właśnie jakiej?
Jaka była cena?


Chyba w końcu zamówiłeś oryginał za 73,10 PLN ? xsiteful

Albo jesteś prorokiem albo Ty realizujesz moje zamówienie xpleasantry

Re: Wiązka akcesoriów - sub harness

Śr gru 09, 2020 11:26 pm

AndrzejJK napisał(a):
PiterW napisał(a):Witam
A na czym polegało dorobienie z fuseboxem? (...)


Zrobiłem sobie skrzyneczkę z bezpiecznikami, którą podpinam do złącza akcesoryjnego. W ten sposób mam do dyspozycji:
1) zacisk "-"
2) "+" ,,po stacyjce'' z przekaźnikiem
3) "+" stały.

Do tego mogę podpiąć to, czego potrzebuję:
1) grzane manetki
2) gniazdo USB
3) wtyczkę do ładowarki akumulatora.


Może mógłbyś jakąś fotkę wrzucić jak i gdzie umiejscowiłeś tą skrzyneczkę. Może jakiś schemacik. Słaby jestem z elektryki, ale jak bym zobaczył jak to wygląda, to może ściągnąłbym pomysła do siebie od kolegi :smile:.
Czy jak podepne kupioną wiązkę 08A70 MJL D30 to będzie już prąd na wtyczkach czy muszę jeszcze wpiąć bezpiecznik w skrzynce i specjalny przekaźnik 08A70 MGS D30?
Na forum angielskim podają że można zastosować tańszy zamiennik przekaznika od Mitsubischi Symbol MR588567 31212
Odpowiedz