Switch to full style
Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla

Regulamin działu

Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.
Odpowiedz

Re: Pierwszy tysiąc km i .... pierwsze problemy... :-/

Śr maja 16, 2018 8:24 am

Ja mam w 600 zamułe konkretną na zimnym. Moto w ogóle nie jedzie. Jak w skuterach 2suwach. I po chwili wyraźnie zmienia się ciąg. Już nawet miałem was o to pytac bo w litrze bylo delikatnie.

Re: Pierwszy tysiąc km i .... pierwsze problemy... :-/

Śr maja 16, 2018 8:53 am

raphi napisał(a):Ja mam w 600 zamułe konkretną na zimnym. Moto w ogóle nie jedzie. Jak w skuterach 2suwach. I po chwili wyraźnie zmienia się ciąg. Już nawet miałem was o to pytac bo w litrze bylo delikatnie.


Mam identycznie, to taki ficzer zamiast wskaźnika temperatury silnika, przestaje mulić, to znaczy że rozgrzany :smile:

Re: Pierwszy tysiąc km i .... pierwsze problemy... :-/

Śr maja 16, 2018 9:08 am

mst1 napisał(a):
raphi napisał(a):Ja mam w 600 zamułe konkretną na zimnym. Moto w ogóle nie jedzie. Jak w skuterach 2suwach. I po chwili wyraźnie zmienia się ciąg. Już nawet miałem was o to pytac bo w litrze bylo delikatnie.


Mam identycznie, to taki ficzer zamiast wskaźnika temperatury silnika, przestaje mulić, to znaczy że rozgrzany :smile:
No tak przypuszczałem, że ten model tak ma! No to się nie przejmuje :)

Re: Pierwszy tysiąc km i .... pierwsze problemy... :-/

Śr maja 16, 2018 9:23 am

eee, przesadzacie :D
no chyba, że tak działa wtryskowa :D
gaźnikowa nawet na zimnym daje ognia :D

Re: Pierwszy tysiąc km i .... pierwsze problemy... :-/

Śr maja 16, 2018 9:28 am

Pisałem kiedyś o tym, że CBFa ma coś jakby ograniczenie na zimnym, nie da się przez jakiś czas jechać sprawniej. Jak temperatury dostanie ssanie się odłączy to wówczas. TTTM mnie to trochę irytuje.

Re: Pierwszy tysiąc km i .... pierwsze problemy... :-/

Śr maja 16, 2018 10:30 am

mst1 napisał(a):
raphi napisał(a):Ja mam w 600 zamułe konkretną na zimnym. Moto w ogóle nie jedzie. Jak w skuterach 2suwach. I po chwili wyraźnie zmienia się ciąg. Już nawet miałem was o to pytac bo w litrze bylo delikatnie.


Mam identycznie, to taki ficzer zamiast wskaźnika temperatury silnika, przestaje mulić, to znaczy że rozgrzany :smile:


I u mnie tak jest. Na zimnym do 3t i jakby odcięcie. Ale po ok 3 minutach wszystko wraca do normy...

Re: Pierwszy tysiąc km i .... pierwsze problemy... :-/

Śr maja 16, 2018 11:42 am

W Bandycie pamiętam to samo miałem. Jak zimny lekko mulił, jak ciepły szedł jak trzeba :)

Re: Pierwszy tysiąc km i .... pierwsze problemy... :-/

Śr maja 16, 2018 2:12 pm

A u mnie wszystko od początku jest ok. Nic nie muli :clap: Nawet powiem, że przy wrzuconym biegu i wciśniętym sprzęgle mam wyższe obroty niż na luzie xcrazy

Re: Pierwszy tysiąc km i .... pierwsze problemy... :-/

Śr maja 16, 2018 6:08 pm

My mówimy o delikatnej jeździe, nie o pałowaniu :bag:

xpleasantry
Odpowiedz