Zatyczki a intercom

Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla
Regulamin działu Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.

Re: Zatyczki a intercom

Postprzez Turos » Pt cze 25, 2021 10:22 am

Ok, ja póki co mam pianki z apteki, tylko zastanawiam się na ile marketing, a na ile faktycznie takie specjalistyczne zatyczki lepiej się sprawdzają.
Może to jakoś porównać Rafał? Czy faktycznie te zatyczki lepiej się sprawdzają niż zatyczki z castoramy lub apteki?
...be brave like those Soldiers who die in a battle...
Avatar użytkownika
Turos
Nightmare
 
Posty: 7619
Dołączył(a): Pn lip 09, 2012 7:26 am
Lokalizacja: Otwock koło WWA
Wiek: 36
Imię: Robert
Motocykl: FZ6 Fazer
W siodle: <100 kkm

Re: Zatyczki a intercom

Postprzez raphi » Pt cze 25, 2021 11:00 am

Turos napisał(a):Ok, ja póki co mam pianki z apteki, tylko zastanawiam się na ile marketing, a na ile faktycznie takie specjalistyczne zatyczki lepiej się sprawdzają.
Może to jakoś porównać Rafał? Czy faktycznie te zatyczki lepiej się sprawdzają niż zatyczki z castoramy lub apteki?

Nie warto. Nie sprawdzają się lepiej. Najlepsze są te co puchną po włożeniu. Jest przyjemnie cicho, ale generalnie słychać wszystko co ma być słyszalne. Tylko po kilku godzinach bolą uszy bo jednak mocno przylegają.

A te specjalistyczne, nie bolą, ale też częściej wypadają, tzn. poluzowują się i zaczynasz słyszeć na jedno ucho szumy. To dopiero wkurwiające. Trzeba się zatrzymać, zdjąć garnek, wyjąć patyczek do zakłądania (bez niego prawie nie da się tego włożyć w ucho - przynajmniej w moje). I taka zabawa.

Generalnie nie polecam. Poza tym trzeba to myć, a pianki jak zaciągną miodku to wywalasz i wjeżdzają nowe.
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14114
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Poprzednia strona

Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: krzysiek2702 i 127 gości