Switch to full style
Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla

Regulamin działu

Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.
Odpowiedz

Re: Gorzej pali

Wt lis 22, 2011 10:42 am

:oops: Chyba się zaczerowieniłem. :lol:

Cieszę się że mogłem pomóc
Niech wszystkim pójdzie na :cheers:
Ostatnio edytowano Wt lis 22, 2011 2:34 pm przez Avalon, łącznie edytowano 1 raz

Re: Gorzej pali

Wt lis 22, 2011 10:51 am

Ja Ci powiedziałem Avalon, na najbliższym zlocie pijesz za free ;-)

Re: Gorzej pali

Śr lis 23, 2011 9:32 am

Spoko :smoke:
Tylko jeśli będziesz mógł, to w miarę rozwiajania się sprawy, pisz jak to wygląda.

Re: Gorzej pali

Śr gru 07, 2011 9:57 pm

Raphi, co z Twoim moto ?

Re: Gorzej pali

Śr gru 07, 2011 10:06 pm

Heh ;) Nieźle trafiłeś ze swoim zapytaniem ;-) Właśnie pisałem.
Dziś moje moto wróciło do Wilcza Garage z wymienionym altkiem. Jeszcze go nie widziałem, ale jutro ma być do odbioru (muszą jeszcze wymienić płyny, filtr powietrza i kilka innych drobiazgów zrobić.

Altek w każdym razie wymieniony na nowy (mam nadzieję, że wolny od wad). Gwarancja uznana, wszystko zrobiono w ramach niej. Nie kosztowało mnie to ani grosza (poza transportem motocykla). Ale i tu nie ma tragedii bo Michał z Wilcza Garage potraktował transport ulgowo :clap:

Jak jutro odbiorę to napiszę więcej z podsumowania. Generalnie jestem zadowolony. Może jeszcze coś pobrykam?

Re: Gorzej pali

Cz gru 08, 2011 7:06 am

Lepiej załóż gdzieś wyoślony, przyklejony wątek o gwarancji na altki, żeby się świat dowiedział :).

Re: Gorzej pali

Cz gru 08, 2011 8:32 am

zbyhu napisał(a):Lepiej załóż gdzieś wyoślony, przyklejony wątek o gwarancji na altki, żeby się świat dowiedział :).

Tak zrobię!

Re: Gorzej pali

Cz gru 08, 2011 8:52 am

troche mało siedzę na forum :confused: i malo czasu opgulnie co do problemu z odpalaniem pojawiła mi się też w 600
mysle że czas powymieniać świece, filtr powietrza,regulacje zaworków <szkoda ze to nie fazer który sam dostraja sobie wtryski:D > z pominięciem że mam gaźnik ;D :msn-wink:
Odpowiedz