Mocowanie stelażu kufrów bocznych

Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla
Regulamin działu Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.

Re: Mocowanie stelażu kufrów bocznych

Postprzez RAV » Pn paź 30, 2017 11:46 am

To jam ma to chyba jakoś inaczej rozwiązane.
Po lewej stronie w secie był element nr 11 z rys. A (drugi link podany przez Romka). Ten korek zastępowałem elementem nr 10 z rys. B, i ta tuleja jest ze stali. Do niej przykręcałem dolne mocowanie stelaża. Motor mam z 2012 roku, może poprzednie roczniki mają to inaczej zrobione.
Avatar użytkownika
RAV
Użytkownik
 
Posty: 145
Dołączył(a): N sie 05, 2012 9:42 am
Lokalizacja: Kraków
Wiek: 48
Imię: Rafał
W siodle: <100 kkm

Re: Mocowanie stelażu kufrów bocznych

Postprzez Bartosz93 » Pn paź 30, 2017 4:26 pm

Ja zamontowałem taką samą tuleje wraz ze śrubą jak z prawej strony od tłumika i jest ładnie. Ale najlepiej kupić używany prawy set w kiepskim stanie aby był tani i przełożyć zestaw do lewego bo ASO ma ale ceny... http://honda.sklep.pl/bike
Avatar użytkownika
Bartosz93
Użytkownik
 
Posty: 101
Dołączył(a): Pn paź 26, 2015 6:06 pm
Lokalizacja: szczecinek
Wiek: 30
Imię: Bartek
Motocykl: cbf 600SA cbf 1000FA
W siodle: <100 kkm

Re: Mocowanie stelaża kufrów bocznych

Postprzez Wesoły Dyzio » Wt paź 31, 2017 7:26 am

RAV napisał(a):To jam ma to chyba jakoś inaczej rozwiązane.
Po lewej stronie w secie był element nr 11 z rys. A (drugi link podany przez Romka). Ten korek zastępowałem elementem nr 10 z rys. B, i ta tuleja jest ze stali. Do niej przykręcałem dolne mocowanie stelaża. Motor mam z 2012 roku, może poprzednie roczniki mają to inaczej zrobione.

Ja u siebie też miałem zaślepkę. Być może w młodszych rocznikach doszli do wniosku, że trzeba robić takie mocowanie z dwóch stron. Przydaje się ono do mocowania siatki na tylnym siedzeniu.
Jedź wolniej, myśl szybciej Obrazek


Obrazek
Wesoły Dyzio
Nightmare
 
Posty: 5502
Dołączył(a): Cz sty 17, 2013 10:45 am
Lokalizacja: Pruszków, Warszawa
Wiek: 56
Imię: Jacek
Motocykl: CBF 600SA '10
W siodle: <100 kkm

Poprzednia strona

Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości