Switch to full style
Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla

Regulamin działu

Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.
Odpowiedz

linka sprzęgła i gazu

Wt lis 08, 2011 10:48 am

wiecie może ile kosztuje w serwisie linka sprzęgła i gazu do 600-tki ? chciałem kupić sobie na zapas

Re: linka sprzęgła i gazu

Wt lis 08, 2011 11:01 am

Poszukaj sobie na tej stronie: http://www.sklep.motorista.pl/szukaj :smile:

Re: linka sprzęgła i gazu

Wt lis 08, 2011 12:00 pm

Razem ok. 300 złotych.

Re: linka sprzęgła i gazu

Wt lis 08, 2011 12:13 pm

wooooow :eek: lekka przesada muszę pofatygować się do Linmotu (Częstochowa) prodcent maja w asrotymencie kilkaset rodzają linek do poprzedniego moto komplet kupiłem za 60 PLN jakość bardzo dobra. Jest jeszcze jeden producent linek w Jankach pod Warszawą tam można zamówic linkę na wymiar, to trochę kosztuje ale może jak byśmy grupowo się skrzykneli to było by taniej

Re: linka sprzęgła i gazu

Wt lis 08, 2011 1:20 pm

Linkę sprzęgła to bym polecał oryginalną (ok.100.-) ze względu na wysoką jakość wykonania i teflonowy ślizg w pancerzu, nie potrzeba tego smarować. Ale jeśli zamienniki są równie dobre... czemu nie? Ewentualnie coś w dobrym stanie z Allegro, jest obecnie trochę części z nowych rozbitków - trzeba podzwonić do sprzedających.

Re: linka sprzęgła i gazu

Wt lis 08, 2011 10:43 pm

Bosman!! Wiedzę że jesteś z Wawy to powiem Ci, że ja na początku sezonu wymieniałem linkę sprzęgła w salonie Motorista i za wszystko zapłaciłem około 110-120zł (linka oryginalna)

Re: linka sprzęgła i gazu

So lis 12, 2011 8:00 pm

mtr napisał(a):Razem ok. 300 złotych.

MTR, a Ty już poskładałeś swojego sprzęta?

Re: linka sprzęgła i gazu

N lis 13, 2011 7:45 am

Mam już prawie wszystkie potrzebne części. W tygodniu wstawiam do ciepełka i zaczynam.

Działam bez ciśnienia - Transalpem jeździ się bardzo fajnie mimo że cebeefka przy nim to rakieta :mrgreen:

Re: linka sprzęgła i gazu

N lis 13, 2011 8:01 am

No to trzymam kciuki. Wrzuć jakieś zdjęcia z postępu prac!

Re: linka sprzęgła i gazu

N lis 13, 2011 8:36 am

Ok, coś pomyślę.
Odpowiedz