Demontaż i montaż gaźnika po czyszczeniu.Urwana śruba kolekt

Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla
Regulamin działu Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.

Demontaż i montaż gaźnika po czyszczeniu.Urwana śruba kolekt

Postprzez HuluMa » Pt maja 25, 2018 7:42 pm

Siemka szukam i szukam, i nie natknąłem się na konkretną wypowiedz lub jakiąś instrukcje..
Mianowicie chodzi mi o montaż gaźnika, wyciągnąłem go wyczyściłem ale ni cholery nie moge go włożyć na poprzednie stanowisko.. czy ktoś ma jakiś patent na wkładanie ( może bez gum może całość już mam powoli dość)... druga sprawa malowałem kolektory wydechowe i zakręciłem je z powrotem na miejsce chciałem docisnąć i urwała się jedna ze szpilek co teraz ?? ktoś podobną sytuacje miał czy dupa blada ?? Powoli stwierdzam fakt że gs500 był jednak lepszym rozwiazaniem :(
HuluMa
Użytkownik
 
Posty: 22
Dołączył(a): Pn maja 14, 2018 4:20 am
Imię: Damian
Motocykl: CBF 500
W siodle: <100 kkm

Re: Demontaż i montaż gaźnika po czyszczeniu.Urwana śruba ko

Postprzez HuluMa » Pt cze 01, 2018 7:28 pm

Poradziłem sobie z włożeniem gaźnika itp. Tez sobie poradziłem z dostaniem i wykręceniem szpilek mocujących kolektor wydechowy.. szpilki w serwisie po 6 zł sztuka. Myślałem ze forum jest po to aby pomoc ale się myliłem tutaj nawet nadzieja nie zagłada.. mam teraz problem z podłączeniem wszystkich wężyki od gaźnika ale to już wrzuciłem w inny temat i znając Życie znów sobie sam pomogę bo każdy ma wyjebane. :-)
HuluMa
Użytkownik
 
Posty: 22
Dołączył(a): Pn maja 14, 2018 4:20 am
Imię: Damian
Motocykl: CBF 500
W siodle: <100 kkm

Re: Demontaż i montaż gaźnika po czyszczeniu.Urwana śruba ko

Postprzez -patrick- » Pt cze 01, 2018 7:41 pm

Trzymam kciuki!
Avatar użytkownika
-patrick-
Nightmare
 
Posty: 4711
Dołączył(a): Pn cze 17, 2013 7:23 am
Lokalizacja: Poznań
Imię: Patryk
Motocykl: KTM 1290 SAT
W siodle: <100 kkm

Re: Demontaż i montaż gaźnika po czyszczeniu.Urwana śruba ko

Postprzez HuluMa » Pt cze 01, 2018 8:26 pm

-patrick- napisał(a):Trzymam kciuki!

i to jest podejscie !!! chociaż jeden pomogł :-)
HuluMa
Użytkownik
 
Posty: 22
Dołączył(a): Pn maja 14, 2018 4:20 am
Imię: Damian
Motocykl: CBF 500
W siodle: <100 kkm

Re: Demontaż i montaż gaźnika po czyszczeniu.Urwana śruba ko

Postprzez raphi » So cze 02, 2018 9:38 am

HuluMa napisał(a):
-patrick- napisał(a):Trzymam kciuki!

i to jest podejscie !!! chociaż jeden pomogł :-)
Czy Ty niesiesz jakieś traumy na pomaganie? Tak popłakujesz tutaj jakbyśmy Ci wyrządzili jakąś krzywdę nie angażując się w Twój problem i jakby Cię to głęboko i personalnie dotknęło?

Nikt nic nie napisał bo pewnie nikt nie miał pojęcia jak Ci pomóc. Ja sam nie wiem jak podpiąć wężyki z gaźników. Mimo że parę lat miałem taki silnik.

Po co mam pisać, że nie wiem jak Ci pomóc? Ja staram się trzymać zasady, że gdy nie mam nic do powiedzenia to milczę. Jasne, że nie zawsze się udaje, a w szczególności tutaj, bo czuję się tu jak u siebie ale jednak się staram.

Ja też życzę powodzenia!

Daj znać jak już sobie poradzisz i napisz koniecznie jak tego dokonałeś - dla potomnych.
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14107
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: Demontaż i montaż gaźnika po czyszczeniu.Urwana śruba ko

Postprzez HuluMa » So cze 02, 2018 6:41 pm

raphi napisał(a):
HuluMa napisał(a):
-patrick- napisał(a):Trzymam kciuki!

i to jest podejscie !!! chociaż jeden pomogł :-)
Czy Ty niesiesz jakieś traumy na pomaganie? Tak popłakujesz tutaj jakbyśmy Ci wyrządzili jakąś krzywdę nie angażując się w Twój problem i jakby Cię to głęboko i personalnie dotknęło?

Nikt nic nie napisał bo pewnie nikt nie miał pojęcia jak Ci pomóc. Ja sam nie wiem jak podpiąć wężyki z gaźników. Mimo że parę lat miałem taki silnik.

Po co mam pisać, że nie wiem jak Ci pomóc? Ja staram się trzymać zasady, że gdy nie mam nic do powiedzenia to milczę. Jasne, że nie zawsze się udaje, a w szczególności tutaj, bo czuję się tu jak u siebie ale jednak się staram.

Ja też życzę powodzenia!

Daj znać jak już sobie poradzisz i napisz koniecznie jak tego dokonałeś - dla potomnych.


bez spiny panowie.
poprostu irytuje mnie fakt że tyle tych bajków jest w polshy a nikt sie nie udziela z własciceli.. dostałem info ze w maualu jest wszystko opisane gdzie co ma isc ale szukam i nie ma czegoś takiego wiec szukam dalej, chyba bedzie trzeba sie do kogoś wybrać i zobaczyć na własne oczy jak to jest poskładane, tylko że wszędzie mam daleko/... :-(
HuluMa
Użytkownik
 
Posty: 22
Dołączył(a): Pn maja 14, 2018 4:20 am
Imię: Damian
Motocykl: CBF 500
W siodle: <100 kkm


Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: darkside i 33 gości