Switch to full style
Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla

Regulamin działu

Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.
Odpowiedz

Motofiltro

Pt sie 03, 2018 6:47 pm

Czy ktoś z szanownych albo znajomych szanownych zakładał może filtr powietrza ww. firmy? Jakieś niepokojące objawy?
Do CBF po lifcie Hilfo kosztuje ok 90-100PLN, Motofiltro połowę tej ceny, więc się właśnie zastanawiam.

Swoją drogą, orientuje się ktoś, ile kosztuje filtr Hondy (tak wiem - mogę zadzwonić do ASO:P)

Re: Motofiltro

Pn sie 06, 2018 4:59 pm

oryginał 17210MFND02 166 brutto detal.
Hiflo HFA1929 około 90

Motofiltro nie znam.

Re: Motofiltro

Wt mar 16, 2021 2:43 pm

Odkopuję wątek. Stosował już ktoś filtr powietrza Motofiltro ?

Re: Motofiltro

Wt mar 16, 2021 3:53 pm

Motofiltro to chińczyk. Ja stosowałem filtr z chin, co prawda do innego moto (Honda Shadow 600) i co prawda w działaniu nie zauważyłem żadnej różnicy, ale za to jego wymiary były kiepsko odwzorowane - musiałem rozwierca otwory, którymi był przykręcony filtr, a mimo to filtr kiepsko pasował do obudowy (zastanawiałem się nawet czy nie będzie brał lewego powietrza). Więc ja nie polecam chińczyków.
HifloFitro u mnie zawsze było ok.

Re: Motofiltro

Cz mar 18, 2021 5:49 pm

U mnie jeździł. Bez różnicy. Pasuje, filtruje ;).

Re: Motofiltro

Pn mar 22, 2021 9:20 pm

zbyhu napisał(a):U mnie jeździł. Bez różnicy. Pasuje, filtruje ;).
Gdzie kolejne filmidła?

Re: Motofiltro

Wt mar 23, 2021 2:20 pm

Następne to ma być już tylko wygląd zewnętrzny, a do tego potrzebuję motocykl solidnie umyć. A do tego potrzebuję pogodę, bo mi się nie chce marznąć. No i chcę to zrobić gdzieś w terenie, a nie na placu ;).

Re: Motofiltro

Wt mar 23, 2021 6:37 pm

zbyhu napisał(a):Następne to ma być już tylko wygląd zewnętrzny, a do tego potrzebuję motocykl solidnie umyć. A do tego potrzebuję pogodę, bo mi się nie chce marznąć. No i chcę to zrobić gdzieś w terenie, a nie na placu ;).
No to poczekamy. Jaką masz kamerkę?

Re: Motofiltro

Wt mar 23, 2021 7:10 pm

Żadną. Telefon Samsung A40, a w drodze ten S10.
Odpowiedz