Honda Polska wymienia alternatory w CBF1000

Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla
Regulamin działu Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.

Re: Honda Polska wymienia alternatory w CBF1000

Postprzez raphi » Wt gru 13, 2011 5:46 pm

Bosman78 napisał(a):Ha pytanie tylko czy nie ma obostrzenia, iż gwarancja obowiązuje tylko gdy moto był serwisowany w ASO nawet po upływie pierwszej gwarancji...? a umówmy się, kto serwisuje motonga w ASO po upływie gwaracji ?

Nie ma... ja zawsze omijam ASO szerokim łukiem. ASO moim zdaniem ze swoimi cenami za usługi jest irracjonalne. Płacimy za dobrze ubrany produkt.

Podsumowując - naprawiają KAŻDĄ dużą CBF-ę, nawet z prywatnego importu. Nie pytają o nic.
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14107
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: Honda Polska wymienia alternatory w CBF1000

Postprzez rupert » Śr gru 14, 2011 12:26 pm

Matka Honda zwraca serwisom kasę za obsługę wadliwych egzemplarzy :msn-wink: Powinno być dealerom na rękę za free budować zaufanie i zadowolenie klienta :kwasny:
Ale nie zawsze marketing Polakowi w głowie :wallbash:
Life is for my own to live my own way...
Avatar użytkownika
rupert
Nightmare
 
Posty: 8340
Dołączył(a): So lis 27, 2010 11:06 am
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 46
Imię: Robert
Motocykl: Honda

Re: Honda Polska wymienia alternatory w CBF1000

Postprzez klemens » Śr gru 14, 2011 2:08 pm

A jaki szok przeżyłem w salonie hondy przy jeździe próbnej CRVką. Pan, nie spisując nawet personaliów, dał nam z żoną kluczyki i powiedział, żebyśmy sobie pojeździli. SAMI, bo on chwilowo jest też sam. Chyba zapomniałem zamknąć gębę ze zdumienia.
Lepiej się wysrać i spóźnić niż być na czas i się zesrać
Avatar użytkownika
klemens
Nightmare
 
Posty: 5259
Dołączył(a): Cz wrz 09, 2010 8:04 am
Wiek: 62
Motocykl: T7

Re: Honda Polska wymienia alternatory w CBF1000

Postprzez raphi » Śr gru 14, 2011 2:35 pm

klemens napisał(a):A jaki szok przeżyłem w salonie hondy przy jeździe próbnej CRVką. Pan, nie spisując nawet personaliów, dał nam z żoną kluczyki i powiedział, żebyśmy sobie pojeździli. SAMI, bo on chwilowo jest też sam. Chyba zapomniałem zamknąć gębę ze zdumienia.

Eee, to ja sam śmigałem nowym litrem ;) Tylko mnie spisali, sprawdzili prawko i dali motonga bez psa przewodnika ;)
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14107
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: Honda Polska wymienia alternatory w CBF1000

Postprzez klemens » Śr gru 14, 2011 2:49 pm

raphi napisał(a):
klemens napisał(a):A jaki szok przeżyłem w salonie hondy przy jeździe próbnej CRVką. Pan, nie spisując nawet personaliów, dał nam z żoną kluczyki i powiedział, żebyśmy sobie pojeździli. SAMI, bo on chwilowo jest też sam. Chyba zapomniałem zamknąć gębę ze zdumienia.

Eee, to ja sam śmigałem nowym litrem ;) Tylko mnie spisali, sprawdzili prawko i dali motonga bez psa przewodnika ;)

No, ale Cię spisali. A nas nie! Nawet auto zostawiliśmy gdzie indziej i godzinę wcześniej - facet nie mógł wiedzieć, gdzie. Po prostu mogliśmy sobie jechać tą CRVką w pizdu albo jeszcze dalej.
Lepiej się wysrać i spóźnić niż być na czas i się zesrać
Avatar użytkownika
klemens
Nightmare
 
Posty: 5259
Dołączył(a): Cz wrz 09, 2010 8:04 am
Wiek: 62
Motocykl: T7

Re: Honda Polska wymienia alternatory w CBF1000

Postprzez raphi » Śr gru 14, 2011 2:54 pm

klemens napisał(a):No, ale Cię spisali. A nas nie! Nawet auto zostawiliśmy gdzie indziej i godzinę wcześniej - facet nie mógł wiedzieć, gdzie. Po prostu mogliśmy sobie jechać tą CRVką w pizdu albo jeszcze dalej.

No i jak zwykle robi się off topic...
Podciągając pod układy z ASO dopytam jeszcze, czy nie znał Cię ten facet?? Bo jeśli nie, to IMO albo ma mocno rozwiniętą wiarę w ludzi, albo jest mocno ograniczony. Pewnie Ci z oczu dobrze patrzy a koleś jest niezłym psychologiem ;)
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14107
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: Honda Polska wymienia alternatory w CBF1000

Postprzez klemens » Śr gru 14, 2011 6:36 pm

raphi napisał(a):
klemens napisał(a):No, ale Cię spisali. A nas nie! Nawet auto zostawiliśmy gdzie indziej i godzinę wcześniej - facet nie mógł wiedzieć, gdzie. Po prostu mogliśmy sobie jechać tą CRVką w pizdu albo jeszcze dalej.

No i jak zwykle robi się off topic...
Podciągając pod układy z ASO dopytam jeszcze, czy nie znał Cię ten facet?? Bo jeśli nie, to IMO albo ma mocno rozwiniętą wiarę w ludzi, albo jest mocno ograniczony. Pewnie Ci z oczu dobrze patrzy a koleś jest niezłym psychologiem ;)

Byłem w tym salonie pierwszy raz (obce miasto) i gościa pierwszy raz w życiu widziałem. Jednak muszę tu dodać, że gość był przesympatyczny i w ogóle cały salon też. Jakoś tak od razu rozmawiało nam się na tych samych falach. Jeśli zdecyduję się kupić hondę pojadę właśnie tam. Coś w tym jest. A że mi dobrze z oczu patrzy to druga sprawa. :naughty:
Lepiej się wysrać i spóźnić niż być na czas i się zesrać
Avatar użytkownika
klemens
Nightmare
 
Posty: 5259
Dołączył(a): Cz wrz 09, 2010 8:04 am
Wiek: 62
Motocykl: T7

Re: Honda Polska wymienia alternatory w CBF1000

Postprzez raphi » Śr gru 14, 2011 7:28 pm

Jaki to salon?
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14107
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Re: Honda Polska wymienia alternatory w CBF1000

Postprzez klemens » Śr gru 14, 2011 9:50 pm

raphi napisał(a):Jaki to salon?

A co, chcesz im gwizdnąć auto. hehe ? :nono:
Lepiej się wysrać i spóźnić niż być na czas i się zesrać
Avatar użytkownika
klemens
Nightmare
 
Posty: 5259
Dołączył(a): Cz wrz 09, 2010 8:04 am
Wiek: 62
Motocykl: T7

Re: Honda Polska wymienia alternatory w CBF1000

Postprzez raphi » Cz gru 15, 2011 6:48 am

No wiesz! Skoro już rozgryzles mój niecny plan to chociaż nie pisz o nim publicznie! ;-)
...ale co ja tam wiem.
Avatar użytkownika
raphi
Nightmare
 
Posty: 14107
Dołączył(a): Pn wrz 20, 2010 6:41 am
Wiek: 46
Imię: Rafał
Motocykl: Osiołek
W siodle: 200-300 kkm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], raku i 22 gości