Switch to full style
Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla

Regulamin działu

Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.
Odpowiedz

Honda xr600 rok produkcji

Śr maja 15, 2019 10:22 am

Witam, zakupiłem Honde xr600 i potrzebuję sprawdzić rok produkcji gdyż nie mam do niej papierów, wiem że po numerze VIN można to zrobić nawet w serwisie Hondy, dzwoniłem podałem numer który mam na ramie natomiast okazuje się że najprawdopodobniej jest sprowadzany z Ameryki gdyż numer jest dziwny i za krótki jak powiedział facet z serwisu. Czy ktoś z was jest w stanie pomóc ?

Re: Honda xr600 rok produkcji

Śr maja 15, 2019 11:58 am

ile masz znaków w VIN? możesz go podać, może uda się coś rozkodować?

Re: Honda xr600 rok produkcji

Cz maja 16, 2019 10:14 am

Grzesław napisał(a):Witam, zakupiłem Honde xr600 i potrzebuję sprawdzić rok produkcji gdyż nie mam do niej papierów, wiem że po numerze VIN można to zrobić nawet w serwisie Hondy, dzwoniłem podałem numer który mam na ramie natomiast okazuje się że najprawdopodobniej jest sprowadzany z Ameryki gdyż numer jest dziwny i za krótki jak powiedział facet z serwisu. Czy ktoś z was jest w stanie pomóc ?


Nie zawsze rok produkcji jest zakodowany w VIN. Dla przykładu w przypadku CBF1000 jest to rok modelowy (czyli ostatni w którym wprowadzono zmiany). Ja mam rok produkcji 2014 (kupiony w Salonie, rok produkcji potwierdzony w papierach i systemie) natomiast z VINu można odczytać jedynie rok modelowy 2012.

Re: Honda xr600 rok produkcji

Cz maja 16, 2019 12:29 pm

Ej, to nie mozesz od razu na forum tego numeru podać? A nuż zamiast dywagacji miałbyś już odpowiedź.

Wytapatalkowano z magicznego pudełka

Re: Honda xr600 rok produkcji

Cz maja 16, 2019 7:42 pm

Na plastikach są zegary z datą produkcji elementu. Motek na pewno nie może być starszy, jeśli sa oryginalne.

Re: Honda xr600 rok produkcji

Pn maja 20, 2019 11:44 am

Grzesław napisał(a):Witam, zakupiłem Honde xr600 i potrzebuję sprawdzić rok produkcji gdyż nie mam do niej papierów, wiem że po numerze VIN można to zrobić nawet w serwisie Hondy, dzwoniłem podałem numer który mam na ramie natomiast okazuje się że najprawdopodobniej jest sprowadzany z Ameryki gdyż numer jest dziwny i za krótki jak powiedział facet z serwisu. Czy ktoś z was jest w stanie pomóc ?

podaj nr VIN

Re: Honda xr600 rok produkcji

Cz maja 23, 2019 10:45 am

Chyba kolega wpadł tylko na 5 minut (dosłownie - sprawdźcie jego konto). Założył temat i przepadł. Wydaje mi się, że temat do usunięcia.
Odpowiedz