Programowanie kluczyka CBF1000A 2007

Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla
Regulamin działu Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.

Programowanie kluczyka CBF1000A 2007

Postprzez markus0728 » Śr maja 29, 2019 9:17 pm

Witam,
Kupiłem nowy, dodatkowy kluczyk. Wchodzę w tryb rejestrowania kluczyków. HISS świeci 2s później mruga 4 x krótkie 2s przerwy itd. """""""|_|'|_|'|_|'|_|'|______|'|_|'|_|'|_|'|______...
Wyłączam zapłon wyciągam oryginalny kluczyk wkładam nowy i jest problem - błąd. Po włożeniu nowego kluczyka do stacyjki, włączam zapłon, HISS świeci 10sec i później mruga mi: krótki - krótki - dlugi - długi.
"""""""""""""""""""""""""|_|'|_|'|_|""|_|""|_
Wskazuję to na problem z moto, ale wszystko OK. Motocykl na ORYGINALNYM odpala, a na NOWYM brak reakcji, więc wszystko OK, więc wniosek: problem z kluczykiem.
Sprzedawca kluczyka przysłał mi transponder. Na nowym transponderze mam inny błąd: krótki - długi - długi - krotki
"""""""""""""""""""""""""|_|'|_|""|_|""|_|'|_

Proszę o pomoc. Czytam na forach, ale niestety brak info w takim temacie.
markus0728
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt gru 22, 2015 7:41 am

Re: Programowanie kluczyka CBF1000A 2007

Postprzez zibi » Cz maja 30, 2019 5:14 am

Czy po wyciągnięciu oryginalnego kluczyka odkładasz go nawet na 5 m? Jeżeli nie to odłóż go najdalej jak możesz. Oryginalny kluczyk nie może być w zasięgi HISS kiedy programujesz nowy.
Jeśli wchodzisz między koty musisz mruczeć tak jak one!

Obrazek
Avatar użytkownika
zibi
Miłośnik
 
Posty: 784
Dołączył(a): N lip 07, 2013 6:04 pm
Lokalizacja: Toruń
Wiek: 51
Motocykl: NC750X, BMW R NINE T
W siodle: 100-200 kkm


Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości