Potrzebuję pożyczyć lampę :D

Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla
Regulamin działu Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.

Potrzebuję pożyczyć lampę :D

Postprzez Jerzy » So sie 03, 2019 9:13 am

Cześć,

Konkretnie: Mam cbf 600 SA pc43. Potrzebuję na pół dnia pożyczyć od kogoś lampę do niego. Mazowieckie. Najlepiej Warszawa i okolice. (W razie czego, gdyby ktoś miał takie obawy - bez kłopotu umiem ją wyjąć, to bardzo proste i warto się naumieć, w czym chętnie pomogę.)

A szerzej: Klasyka - Mam anglika. Skończył się przegląd, zaczął się problem. Kombinowałem z nią w różny sposób i z różnymi poradnikami i to co potrafię osiągnąć to to że jest symetryczna, a musi być ściśle EU podobno. Swoją drogą gdyby ktoś potrafił mi wyjaśnić jakim cudem ten pomysł z obracanien żarówki powoduje zmianę charakterystyki światła to chętnie tę wiedzę zdobędę. W każdym razie mój się temu nie poddaje. Potrzebuję, aby szybko mi ten przegląd przeszedł. Może w końcu wymienię tę lampę, tymczasem chwilowo mam inne inwestycje. Także zwracam się z prośbą o pomoc Szanownej Braci.

PS.:Gdyby. Gdyby jakiś magik jednak jakimiś sztuczkami osiągnął to w swoim moto, takim jak mój lub twierdził, że wie jak to osiągnąć to będę zobowiązany za kontakt, bo jak mówię - próbowałem.
Jerzy
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): So sie 03, 2019 8:42 am
Imię: Jerzy
Motocykl: Honda cbf 600 pc43
W siodle: <100 kkm

Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości