słabe hamulce, praca pompy

Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla
Regulamin działu Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.

słabe hamulce, praca pompy

Postprzez garbaty » So maja 30, 2020 7:59 pm

wiem, że nie honda, wiem że zdrada i w ogóle, ale potrzebuję Waszej wiedzy i doświadczenia. Kupiłem skuter który słabo hamuje, wymieniłem klocki i płyn i przy odpowietrzaniu zauważyłem taką fontannę w zbiorniczku https://drive.google.com/file/d/1k6vnHSkli3EvFNFX8Bt_wkBnNlLvA_qf/view?usp=sharing. W CBF nie było takiego efektu przy odpowietrzaniu. Czy spotkaliście się może z czymś takim?
garbaty
Znawca
 
Posty: 375
Dołączył(a): Wt maja 06, 2014 5:58 pm
Motocykl: CBF 1000A
W siodle: <100 kkm

Re: słabe hamulce, praca pompy

Postprzez bulon1 » Śr cze 17, 2020 3:02 pm

Jeśli masz problem z odpowietrzaniem to możesz zobaczyć taką metodę. Zalej do zbiorniczka płynu pod max, przygotuj duża strzykawkę (ja kupiłem w aptece największą jaką mieli), wężyk na strzykawkę oraz odpowietrznik. Naciagnij strzykawkę na max (najlepiej w dwie osoby) i na chwilę poluzuj odpowietrznik na zacisku - powinno zejść sporo powietrza. Uzupełnij płyn i tak do całkowitego odp. Jeśli masz fontannę to musisz pokrywkę zbiorniczka zakładać

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
bulon1
Użytkownik
 
Posty: 49
Dołączył(a): Cz maja 14, 2020 10:30 am
Imię: Remigiusz
W siodle: <100 kkm


Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości