Cbf600 światła awaryjne

Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla
Regulamin działu Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.

Cbf600 światła awaryjne

Postprzez omFreak » Cz cze 24, 2021 5:25 pm

Czesc, od soboty jestem właścicielem pięknej Hondy cbf 600 w czerwonym kolorze, stan igła, jedyne co ja trapi to problem ze światłami awaryjnymi, otóż włączając w/w światła świeci się tylko prawa strona, kierunkowskazy działają normalnie, wie ktoś może czym to jest spowodowane i gdzie szukać rozwiązania?
omFreak
Nowicjusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz cze 24, 2021 5:22 pm
Imię: Szymon
Motocykl: Honda CBF 600 SA PC4
W siodle: <100 kkm

Re: Cbf600 światła awaryjne

Postprzez facet » Śr cze 30, 2021 10:34 am

Jak dobrze kojarze to osbny obwód więc pewnie i przekażnik osobny, tam bym szukał czy nie zaśniedziałe czy cewka w porządku.
Avatar użytkownika
facet
Użytkownik
 
Posty: 87
Dołączył(a): Śr kwi 22, 2020 11:37 am
Imię: Krzysiek
Motocykl: CBF 600 SA
W siodle: <100 kkm

Re: Cbf600 światła awaryjne

Postprzez Monte Christo » Śr cze 30, 2021 12:48 pm

omFreak napisał(a):Czesc, od soboty jestem właścicielem pięknej Hondy cbf 600 w czerwonym kolorze, stan igła, jedyne co ja trapi to problem ze światłami awaryjnymi, otóż włączając w/w światła świeci się tylko prawa strona, kierunkowskazy działają normalnie, wie ktoś może czym to jest spowodowane i gdzie szukać rozwiązania?


Może jest to wina przełącznika świateł awaryjnych, może poprzez wilgoć w środku jakies styki zaśniedziały?
Chuja się zarabia, a żyje się jak hrabia.
Avatar użytkownika
Monte Christo
Użytkownik zbanowany
 
Posty: 7506
Dołączył(a): Cz lip 05, 2012 1:24 pm
Wiek: 43
Motocykl: nie ma
W siodle: <100 kkm


Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 137 gości