Mocowanie szyby Honda nc700 Integra

Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla
Regulamin działu Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.

Mocowanie szyby Honda nc700 Integra

Postprzez Kola78 » N sty 09, 2022 2:37 pm

Witam wszystkich,

Mam pytanie do użytkowników Integry. W moim modelu (2014, szyba podwyższana Givi) szyba jest dość luźna. Przynajmniej tak mi się wydaje. Śruby są przykręcone prawidłowo, nie ma żadnych luzów - luźne są metalowe prowadnice, które są mocowane pod plastikową obudową. Nie wiem czy ten model tak ma, czy to jest przypadek mojego egzeplarza. NIe chcę za bardzo rozbierać plastików jeżeli okaże się że ten typ tak ma. W samej jeździe nie przeszkadza mi to bardzo, jedak przy najechaniu na dziury lub nierówności daje się to mocno odczuć.
Kola78
Nowicjusz
 
Posty: 15
Dołączył(a): Wt paź 19, 2021 9:47 pm
Imię: Maciek
Motocykl: Honda nc700 integra
W siodle: <100 kkm

Re: Mocowanie szyby Honda nc700 Integra

Postprzez Kola78 » So mar 05, 2022 9:43 pm

Nikt nic nie napisał, więc zabrałem się za temat. Od razu powiem, że nie jest lekko. Zajęło mi to prawie 4h. Zrobiłem instrukcję. Zdjęcia nie zawsze pokazują konkretny krok, ale starałem się wskazać poszczególne punkty. Może się komuś przyda.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Kola78
Nowicjusz
 
Posty: 15
Dołączył(a): Wt paź 19, 2021 9:47 pm
Imię: Maciek
Motocykl: Honda nc700 integra
W siodle: <100 kkm

Re: Mocowanie szyby Honda nc700 Integra

Postprzez cerber » N mar 06, 2022 11:32 am

xdrinks xdrinks xdrinks xdrinks
Kola78 napisał(a):Nikt nic nie napisał, więc zabrałem się za temat. Od razu powiem, że nie jest lekko. Zajęło mi to prawie 4h. Zrobiłem instrukcję. Zdjęcia nie zawsze pokazują konkretny krok, ale starałem się wskazać poszczególne punkty. Może się komuś przyda.
Avatar użytkownika
cerber
Znawca
 
Posty: 431
Dołączył(a): Cz wrz 06, 2018 5:18 pm
Imię: Artur
Motocykl: cbf 1000 sc64
W siodle: 100-200 kkm

Re: Mocowanie szyby Honda nc700 Integra

Postprzez Kola78 » So mar 12, 2022 7:52 pm

Mała errata do manuala. Przed złożeniem (albo przed rozpoczęciem pracy) dokup, w celu uniknięcia przykrej niespodzianki na koniec, nakrętki na gumowej tulei. Ja nie sprawdziłem stanu i po złożeniu całości, kiedy została mi tylko szyba do zamontowania, wkładając śrubę w otwór usłyszałem tylko jak spada nakrętka. Cała robota w p...u poszła.
Nakrętka oryginalna
Znany portal aukcyjny

Przy drugim demontażu stwierdziłem, że można odpuścić sobie demontaż dolnej części (pod chłodnicą) oraz można nie demontować kierunkowskazów.
Kola78
Nowicjusz
 
Posty: 15
Dołączył(a): Wt paź 19, 2021 9:47 pm
Imię: Maciek
Motocykl: Honda nc700 integra
W siodle: <100 kkm


Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

cron