Honda cbf 500 luz zaworowy

Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla
Regulamin działu Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.

Re: Honda cbf 500 luz zaworowy

Postprzez cerber » Pt lis 03, 2023 6:18 pm

Zaworki iglicowe nie trzymają
Avatar użytkownika
cerber
Znawca
 
Posty: 433
Dołączył(a): Cz wrz 06, 2018 5:18 pm
Imię: Artur
Motocykl: cbf 1000 sc64
W siodle: 100-200 kkm

Re: Honda cbf 500 luz zaworowy

Postprzez kier200 » Pt lis 03, 2023 11:23 pm

Masakra jak będe musiał jeszcze raz wyciągać gaźniki , jeszcze taka informacja że po przeczyszczeniu świecy odpala na dwa cylindry dopiero po jakimś czasie chodzi tylko na jednym , sprawdziłem też poziom paliwa w komorach pływakowych i na zgaszonym silniku są na równo z uszczelką komory pływakowej tak że poziom paliwa chyba oki , a co za tym idzie zaworki iglicowe też ,ale tego nie jestem pewny ,po prostu sprawdzam wszystko żeby nie trzeba było znowu wyciągać gażników , w poprzednim poscie napisałem że paliwo jest w oleju tego już nie jestem taki pewny ale na pewno było ponad stan . Tak że najpierw prosił bym was o pomoc w sprawie zalewania cylindra czy w tym przypadku też odpowiedzialny jest zaworek iglicowy .
kier200
Nowicjusz
 
Posty: 17
Dołączył(a): So paź 07, 2023 9:28 am
Imię: Przemysław
Motocykl: Honda cbf 500A
W siodle: <100 kkm

Re: Honda cbf 500 luz zaworowy

Postprzez kier200 » Pt lis 17, 2023 9:57 pm

Temat wreszcie skończony gaźniki zamontowane po raz drugi ,po synchronizacji domowej roboty wakumetrem ,motocykl chodzi na dwa cylindry . Jednak potwierdziło się ze jestem debilem przyczyną żę nie chodził na jeden cylinder było lewe powietrze przez niezaślepiony wężyk podciśnienia , tak ze pamiętajcie jak zakladacie zastępcze źródło zasilania zamiast baku np. butelka albo strzykawka ,to wężyk od podciśnienia trzeba zaślepić ja do tego użyłem śruby . wyrzuciłem w błoto 230 zł oraz bardzo dużo pracy dziękuje za zainteresowanie pozdrawiam.
kier200
Nowicjusz
 
Posty: 17
Dołączył(a): So paź 07, 2023 9:28 am
Imię: Przemysław
Motocykl: Honda cbf 500A
W siodle: <100 kkm

Poprzednia strona

Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 139 gości