Switch to full style
Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla

Regulamin działu

Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.
Odpowiedz

Śruby pokrywy sprzęgła Cbf 125

Cz mar 28, 2024 7:41 pm

Witam ponownie,
Świeżo zakupiony motocykl przekazałem do serwisu...
Ma około 25kkm, więc zleciłem wymiane oleju wraz ze zdjęciem pokrywy sprzęgła i czyszczeniem filtra odśrodkowego i sitka. Po tym zabiegu na drugi dzień okazało się że jest lekki wyciek. Sprawdziłem czy śruby pokrywy dokręcone, moment 12Nm, były luźne. Po kolei je dociagalem, ale jedna byla luźna mimo prób, wyjąłem.. Wyczyściłem zacząłem dokręcac i się urwała... Czy ktoś wie jakie śruby kupić? Gdzie znaleźć? M6, takie ze zwężeniem... Troszkę się tym zdenerwowałem, zamiast jazdy coś doszło.. Z góry dzięki za pomoc..

Re: Śruby pokrywy sprzęgła Cbf 125

Pt mar 29, 2024 6:58 pm

Slavco napisał(a):Witam ponownie,
Świeżo zakupiony motocykl przekazałem do serwisu...
Ma około 25kkm, więc zleciłem wymiane oleju wraz ze zdjęciem pokrywy sprzęgła i czyszczeniem filtra odśrodkowego i sitka. Po tym zabiegu na drugi dzień okazało się że jest lekki wyciek. Sprawdziłem czy śruby pokrywy dokręcone, moment 12Nm, były luźne. Po kolei je dociagalem, ale jedna byla luźna mimo prób, wyjąłem.. Wyczyściłem zacząłem dokręcac i się urwała... Czy ktoś wie jakie śruby kupić? Gdzie znaleźć? M6, takie ze zwężeniem... Troszkę się tym zdenerwowałem, zamiast jazdy coś doszło.. Z góry dzięki za pomoc..
tutaj zamów https://www.bike-parts-honda.pl/
Odpowiedz