Stacyjka

Tu omawiamy ogólne zagadnienia techniczne, niezwiązane stricte z danym modelem motocykla
Regulamin działu Tu nie spamujemy, trzymamy się tematów czysto warsztatowych.
Spam będzie usuwany.

Odp: Stacyjka

Postprzez trampek » Śr lut 15, 2012 3:26 pm

U mnie w baku tez tak jest. Kluczyk otwiera, ale zamek nie zawsze odskakuje. Ja mam na to taki patent, ze przekrecam kluczyk delikatnie, jak tylko zrobi pstryk lekko go cofam do wyczuwalnego, nieznacznego oporu i klapka otwiera sie bez problemu :) Ja bym obstawial, ze to zuzycie nie tyle klucza co calego mechanizmu zamka jesli juz cos.
Avatar użytkownika
trampek
Maniak
 
Posty: 1879
Dołączył(a): Pn wrz 19, 2011 7:47 pm
Lokalizacja: Warszawa
Motocykl: Brak
W siodle: <100 kkm

Re: Odp: Stacyjka

Postprzez lukszy » Śr lut 15, 2012 4:28 pm

trampek napisał(a):U mnie w baku tez tak jest. Kluczyk otwiera, ale zamek nie zawsze odskakuje. Ja mam na to taki patent, ze przekrecam kluczyk delikatnie, jak tylko zrobi pstryk lekko go cofam do wyczuwalnego, nieznacznego oporu i klapka otwiera sie bez problemu :) Ja bym obstawial, ze to zuzycie nie tyle klucza co calego mechanizmu zamka jesli juz cos.


ulalaaa :) masz zadatki na MaKgajwera lub sapera :) ale ja też mam swój sposób na otwieranie wlewu i zadupka ;)
Avatar użytkownika
lukszy
Miłośnik
 
Posty: 753
Dołączył(a): So kwi 23, 2011 11:48 am
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 35
Imię: Łukasz
Motocykl: poszukuje

Odp: Stacyjka

Postprzez trampek » Śr lut 15, 2012 4:57 pm

lukszy napisał(a):
ulalaaa :) masz zadatki na MaKgajwera lub sapera :) ale ja też mam swój sposób na otwieranie wlewu i zadupka ;)


No ba ! Za malolata nawet pol odcinka nie przepuscilem ;)
Avatar użytkownika
trampek
Maniak
 
Posty: 1879
Dołączył(a): Pn wrz 19, 2011 7:47 pm
Lokalizacja: Warszawa
Motocykl: Brak
W siodle: <100 kkm


Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości