Switch to full style
Kaski, kombinezony, kurtki, spodnie, buty, rękawice, ochraniacze i buzery, bluzy, bielizna termoaktywna, dodatki do odzieży, kamery, interkomy i bluetooth.

Regulamin działu

W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.
Odpowiedz

Re: [OPINIA] Kask Shoei Multitec

Śr sie 22, 2012 11:06 am

MrGlub napisał(a):Mam multiteczke. Z wad: zapiecie DD to porazka.

ojtamojtam. kwestia przyzwyczajenia .Ja je lubię- czy mam kominiarkę grubszą ,czy cieńszą,czy bez- nie muszę regulować,
no może w rękawicach nie można zapiąć .Ale ja mam wielki łeb,ale wiele osób zdejmuje i zakłada bez całkowitego rozpięcia.

Re: [OPINIA] Kask Shoei Multitec

Śr sie 22, 2012 11:23 am

Sarnaon napisał(a):ja mam wielki łeb,ale wiele osób zdejmuje i zakłada bez całkowitego rozpięcia.


KAZDY kask z DD mozna zalozyc i zdjac bez ropinania :P
Kwestia wprawy/sposobu.

Poza tym, jest wygodne i najbazpieczniejsze. Nie rozepnie sie nigdy a kask spada tylko razem z glowa ;)

Re: [OPINIA] Kask Shoei Multitec

Śr sie 22, 2012 11:46 am

Ja mam dwa garnki - oba z DD. Poza tym, że nie za bardzo da się zapiąć w rękawicach (bo rozpiąć da się bez większego problemu), to wad żadnych nie widzę. :rolleyes:
Zapięcie genialne w swej prostocie i pewne. :thumbsup:

Re: [OPINIA] Kask Shoei Multitec

Śr sie 22, 2012 3:10 pm

vanguard_bike napisał(a):
Sarnaon napisał(a):ja mam wielki łeb,ale wiele osób zdejmuje i zakłada bez całkowitego rozpięcia.


KAZDY kask z DD mozna zalozyc i zdjac bez ropinania :P
Kwestia wprawy/sposobu.

Poza tym, jest wygodne i najbazpieczniejsze. Nie rozepnie sie nigdy a kask spada tylko razem z glowa ;)


Przyklad Marco pokazuje że pechowe uderzenie z duża siłą potrafi zerwac kask mimo zapiecia DD niestety. (bez głowy)
Odpowiedz