[OPINIA] Nolan, Buse, SIDI, szyba, STR

Kaski, kombinezony, kurtki, spodnie, buty, rękawice, ochraniacze i buzery, bluzy, bielizna termoaktywna, dodatki do odzieży, kamery, interkomy i bluetooth.
Regulamin działu W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.

[OPINIA] Nolan, Buse, SIDI, szyba, STR

Postprzez Brylant86 » N lip 15, 2012 9:39 pm

Chciałbym kilka rzeczy opisać jakie kupiłem na rozpoczęcie przygody motocyklowej...

Kask Nolan N104
+podnoszona szczęka
+szczelna szyba
+szyba nie paruje (nie zdarzyło się)
+szybka opuszczana przyciemniana znacząco poprawia komfort jazdy
+skuteczne wywietrzniki
-głośny - szum powietrza daje we znaki, kominiarka trochę pomaga...

Ubranko BUSE Torino (kurtka) i Open Road (spodnie)
Generalnie wygodnie. Kurtka posiada podpinkę ocieplającą a spodnie wypinaną membranę (chyba). Spodnie po wypięciu podpinki (membrany) bardzo w kroku przemakają...
Ale generalnie mam pozytywne zdanie o stroju. Dużo wywietrzników i kieszeni. Zestaw turystyczny.

Buty SIDI turystyczne z "Goretexem"...
Wygodne, nie przemakają. Co ciekawe, stopy mniej się pocą niż w lekkim obuwiu sportowym...

Wysoka szyba turystyczna (może to być GIVI)
Szybę dostałem z moto przy zakupie. Oryginalną musiałem dokupić.
Generalnie poprawia komfort jazdy w deszczu. Zdaje egzamin do prędkości 120km/h, później głowa wpada w wibracje od pędu powietrza...
Krótko, wolę oryginalną, ustawioną w wyższym położeniu...

Rękawice letnie STR.
Dobre szmatki do jazdy po mieście. Co ciekawe, da się obsługiwać telefon z dotykowym wyświetlaczem pojemnościowym. :)
Pozdrawiam,
Łukasz

Sprzedam Hondę CBF1000 2007 http://hoonda.pl/viewtopic.php?f=36&t=5815
Avatar użytkownika
Brylant86
Miłośnik
 
Posty: 627
Dołączył(a): Cz cze 28, 2012 6:54 pm
Lokalizacja: Mała Wieś
Wiek: 37
Imię: Łukasz
Motocykl: CBF1000
W siodle: <100 kkm

Powrót do Dla motocyklisty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości