[OPINIA] Rękawice Sahara Traveller

Kaski, kombinezony, kurtki, spodnie, buty, rękawice, ochraniacze i buzery, bluzy, bielizna termoaktywna, dodatki do odzieży, kamery, interkomy i bluetooth.
Regulamin działu W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.

[OPINIA] Rękawice Sahara Traveller

Postprzez Sarnaon » Pn sie 20, 2012 7:06 am

Użytkuję 2 sezony. Fajne na ciepłe dni, komfortowe w temperaturach 15 i więcej.Mocno uderzyłem w nich o asfalt-spełniły swoją rolę,osłoniły knykcie,choć materiał uległ przetarciu.
Nie podam ,ile km zrobiłem,bo pierwszą parę zakupiłem 2 lata temu i od tego momentu dosyć regularnie je wymieniałem w ramach gwarancji -rozłaziły się szwy na palcach. Trochę kłopotliwe,ale za ceną 1 pary miałem przez 2 lata 4 :clap: komplety. Teraz już gwarancja ich nie obejmuje,ale być może następne też takie kupię- nic mi nie przeszkadza raz na 3 miesiące zmienić sobie na nowe.
Sarnaon
 

Re: ręakawice Sahara Traveller

Postprzez jack » Śr sie 22, 2012 10:07 pm

Sarnaon napisał(a):Użytkuję 2 sezony. Fajne na ciepłe dni, komfortowe w temperaturach 15 i więcej.Mocno uderzyłem w nich o asfalt-spełniły swoją rolę,osłoniły knykcie,choć materiał uległ przetarciu.
Nie podam ,ile km zrobiłem,bo pierwszą parę zakupiłem 2 lata temu i od tego momentu dosyć regularnie je wymieniałem w ramach gwarancji -rozłaziły się szwy na palcach. Trochę kłopotliwe,ale za ceną 1 pary miałem przez 2 lata 4 :clap: komplety. Teraz już gwarancja ich nie obejmuje,ale być może następne też takie kupię- nic mi nie przeszkadza raz na 3 miesiące zmienić sobie na nowe.

Dość fajne te rękawice ale też bardzo delikatne. Myślałem, że mam takie grube palce bo mi również na szwach się rozłaziły. Pasek z rzepem też się rozerwał. :kwasny:
Obrazek
Avatar użytkownika
jack
Miłośnik
 
Posty: 594
Dołączył(a): Wt sty 11, 2011 11:38 pm
Lokalizacja: Tychy
Wiek: 48
Imię: Jacek
Motocykl: Honda CBF600S
W siodle: <100 kkm

Re: ręakawice Sahara Traveller

Postprzez Robgold » Śr sie 22, 2012 11:39 pm

Ja mam taką sobie opinie o tych rękawicach. Jako same rękawicę na lato są ok natomiast ich jakość i precyzja wykonania jest średnia...
Pomimo użytkowania pierwszy sezon rozpadły sie na szwach. Dodatkowo wyszła wadliwa seria z degradującym się rzepem.

Pochwała należy się firmie Modeka Polska za podejście do klienta. Pomimo braku paragonu w ciągu 5 dni (z wysyłką w obie strony ) wymienili uszkodzone rzepy w ramach gwarancji :clap:

Zobaczymy jak długo wytrzymają.
Avatar użytkownika
Robgold
Użytkownik
 
Posty: 98
Dołączył(a): N maja 06, 2012 1:24 pm
Lokalizacja: Katowice / Kraków
Imię: Grzegorz
Motocykl: CBF600SA
W siodle: <100 kkm


Powrót do Dla motocyklisty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości