[OPINIA] Modeka Travelmasters

Kaski, kombinezony, kurtki, spodnie, buty, rękawice, ochraniacze i buzery, bluzy, bielizna termoaktywna, dodatki do odzieży, kamery, interkomy i bluetooth.
Regulamin działu W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.

Re: [OPINIA] Rękawice Damskie Shima Modena (S)

Postprzez koyot » Wt sie 21, 2012 8:53 pm

Mam a właściwie miałem Modeka Travelmasters. ( nieco podobne hehe ) Bardzo bardzo wygodne, ale na tym koniec :(

1. Wewnętrzna podszewka nie jest przyszyta więc jak sie spocą łapki podszewka wychodzi z palcami, pozniej trzeba ja układać za kazdym razem. Można sie wściec.
2. Niestety przy częstym zdejmowaniu na wysokości rzepów puszczają szwy. Robi sie wielka dziura. ( nie podlega gwarancji )
3. Zupełnie pozbawione ochrony. Przy pierwszym niewielkim szlifie, przy naprawdę nie dużej prędkości zdzierają się. Niestety potrzebne plastry na rękę, a to chyba nie o to chodzi by tylko rękawiczki wyglądały. Powinny tez chyba trochę chronić.

Ogólna opinnia niestety bardzo negatywna.
Avatar użytkownika
koyot
Użytkownik
 
Posty: 151
Dołączył(a): Śr sie 01, 2012 9:45 pm
Lokalizacja: Warszawa ul. Reniferowa
Wiek: 49
Imię: Robert
Motocykl: CBR 1000 rr
W siodle: <100 kkm

Powrót do Dla motocyklisty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości