Switch to full style
Kaski, kombinezony, kurtki, spodnie, buty, rękawice, ochraniacze i buzery, bluzy, bielizna termoaktywna, dodatki do odzieży, kamery, interkomy i bluetooth.

Regulamin działu

W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.
Odpowiedz

Re: SHOEI NEOTEC vs HJC R-PHA MAX

Pt paź 19, 2012 12:14 pm

Schuberth C3 pro - Motosapiens.pl
http://www.youtube.com/watch?v=t782mw53ibE

Re: SHOEI NEOTEC vs HJC R-PHA MAX

N paź 28, 2012 7:14 pm

pet3r napisał(a):na razie nie planuję wymiany, chciałem szukać czegoś w okolicach Świąt, pewnie będą promocje :) R-PHA MAXa mam za 1500 zł to na Shoeia też pewnie będzie promocja, ale dzięki za ofertę, będę pamiętał o Tobie :)



Witam, jestem świeżo po zakupie Shoei Multitec Black Matt za 1300zł :clap: , podstawowa cena to 1959zł :bored:

Polecam Honda Dos Toros w Tychach, gdzie przez 2 dni były teraz wyprzedaże i znacząco na tym skorzystałem ;)

Pozdrawiam

Re: SHOEI NEOTEC vs HJC R-PHA MAX

Pt gru 28, 2012 6:12 pm

To i ja coś skrobne.
Poprzednie 20 tyś km zrobiłem w integralnym Schubercie S1 Pro (wcześniej szczękowy Airoh sv55). Jeździło się super
poza tym, że - blenda od nowości pomazana była jakimś tandetnym antyfogiem do tego stopnia, że nie dało się jej praktycznie używać. Gdy podjechałem z tym problemem do Motoakcesoriów w Markach gdzie kask kupiłem proponowali, że wyślą do serwisu do Niemiec (ok 2 -3 tygodnie) bez możliwości wypożyczenia kasku na zamianę. Inne wady tego kasku to zapięcie DD (dla mnie wada) i to że jest wielki i brzydki.
Stęskniłem się za komfortem szczękowca i kupiłem Neoteca. Porównując z S1 Pro nie jest on wcale głośniejszy co dla szczękowca jest dużym plusem. Jest jedna różnica - Neotec wycisza wszystko równo a Schubert wyciszał głównie wiatr a silnik było słychać dosyć wyraźnie - co bardziej mi odpowiadało (szczególnie jak jeszcze jeździłem VTX-em:)).
Kolejna różnica mdz Schubertem a Shoei to, że w Niemcu mechanizmy pracują lepiej - po prostu dokładniej. Fajnym patentem w S1 Pro jest możliwość uchylenia szyby, która blokuje się na 2mm szczelinę a przy 100- 120 km/h pęd powietrza sam ją domyka (ciekawe czy w C3 jest podobnie?).
Reasumując jestem zadowolony z kupna ale myślę, że szubi, którego początkowo planowałem sprzedać, zostanie na latanki wokół komina a szoj będzie jeździł głównie w dalsze trasy.
Odpowiedz