[PYTANIE] Odzież firmy Tarbor - opinie

Kaski, kombinezony, kurtki, spodnie, buty, rękawice, ochraniacze i buzery, bluzy, bielizna termoaktywna, dodatki do odzieży, kamery, interkomy i bluetooth.
Regulamin działu W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.

[PYTANIE] Odzież firmy Tarbor - opinie

Postprzez Przemkry » Pn sty 14, 2013 11:39 am

Poszukuję kurtki skórzanej i moją uwagę zwróciły produkty firmy Tarbor. Czy ktoś kupował, używał i coś o niej wie? Może jakaś inna firma produkuje kurtki skórzane w rozsądnej cenie. Poszukuje przede wszystkim kurtki która będzie wyglądać maksymalnie cywilnie. Chcę w niej jeździć w parze z dżinami motowera - jazda miejska.
Dzięki za wszelkie opinie i sugestie
Przemek
...nadzieja umiera ostatnia...



Obrazek
Avatar użytkownika
Przemkry
Maniak
 
Posty: 1085
Dołączył(a): So gru 01, 2012 7:54 pm
Lokalizacja: Ożarów Maz/Duchnice, Warszawa
Wiek: 45
Imię: Przemek
Motocykl: R 1200 GS
W siodle: <100 kkm

Re: Odzież firmy Tarbor - opinie

Postprzez PeterS » Pn sty 14, 2013 12:42 pm

Zobacz na MTTR w mieście Uć ;)
Ceny mają trochę jakby niższe. Co jakości - nie testowałem; znajomy motrzysta swego czasu wypowiadał się b. pozytywnie o kurtce skórzanej tej firmy
Avatar użytkownika
PeterS
Fanatyk
 
Posty: 3165
Dołączył(a): Pn wrz 06, 2010 9:22 am
Lokalizacja: Audiland, woj. małopolskie
Wiek: 47
Motocykl: HH 600+ETZ 250
W siodle: 100-200 kkm

Re: Odzież firmy Tarbor - opinie

Postprzez kura » Pn sty 14, 2013 3:11 pm

Cześć Przemkry,

Osobiście nie posiadam, ale mój kumpel kupił we wrześniu w Inter-Motors w Zielonej Gorze kurtkę ADRENALINE CITY. Coś takiego:
http://intermotors.pl/product-pol-2842- ... arny-.html

Jest ogólnie zadowolony... szczególnie z jakości wykonania za tę cenę oczywiście! Jeździ Kawasaki ZR-7, głównie po mieście.
Cenka na stronie jest 299,00 a znajomy się potargował i kupił za 275,00 i do tego dostał jakiś ocieplacz na szyje OXFORD'a gratis.
Co prawda podobno w kwestii bezpieczeństwa nie jest to najwyższa półka (jakieś średniej jakości ochraniacze na ramiona), ale.... czego oczekiwać za 300 zł????
Z tego co widzę na stronie maja też 2 sklepy w Warszawie, wiec może warto się wybrać i luknąć!?

Powodzenia i pozdrawiam z Bawarii.
Kura // Northeim/Głogów/Żary
Avatar użytkownika
kura
Znawca
 
Posty: 456
Dołączył(a): Pn paź 22, 2012 7:31 pm
Lokalizacja: 37154, Northeim, Niemcy
Wiek: 47
Imię: Krzychu
Motocykl: Honda CBF600S '04
W siodle: <100 kkm

Re: Odzież firmy Tarbor - opinie

Postprzez szczęście » Pn sty 14, 2013 3:24 pm

Polecam Tarbor (lokalny patriotyzm - w końcu pochodzę w Lublina). Byłam u nich nie raz, moi koledzy jeżdżą w skórach szytych na miarę już 3 sezony i naprawdę jakość jest bardzo dobra. Ja póki co kupiłam u nich jeansy moto, zawsze można negocjować ceny, mają duży wybór gotowych rzeczy - można przymierzać, dokonują przeróbek, jednym słowem - POLECAM. Obecnie rozszerzyli ofertę też na tekstylia, kaski, buty, okulary praktycznie wszystko co motocykliście i sprzętowi potrzeba.
szczęście
 

Re: Odzież firmy Tarbor - opinie

Postprzez Przemkry » Śr sty 23, 2013 1:10 pm

Widziałem co tam jest z tekstyliów i raczej mnie nie powaliło. Buty...hm kilka różnych par - szału ni ma, kasków także maja kilka. Wszystko poza skórami to taka zapchajdziura. Dlaczego nie sprzedawać skoro inni sprzedają.
Moje zdanie jest takie niech zostaną przy tym co robią dobrze i to ciągle udoskonalają a nie chwytają się wszystkiego...może z tego wyjść wielkie NIC.
...nadzieja umiera ostatnia...



Obrazek
Avatar użytkownika
Przemkry
Maniak
 
Posty: 1085
Dołączył(a): So gru 01, 2012 7:54 pm
Lokalizacja: Ożarów Maz/Duchnice, Warszawa
Wiek: 45
Imię: Przemek
Motocykl: R 1200 GS
W siodle: <100 kkm


Powrót do Dla motocyklisty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości