Switch to full style
Kaski, kombinezony, kurtki, spodnie, buty, rękawice, ochraniacze i buzery, bluzy, bielizna termoaktywna, dodatki do odzieży, kamery, interkomy i bluetooth.

Regulamin działu

W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.
Odpowiedz

[PYTANIE] Kask Szczękowy pod intercom

Cz lut 07, 2013 9:31 pm

Proszę o pomoc i przebaczenie jeśli temat już był poruszany.
Szukam kasku szczękowego z możliwością zastosowania intercomu. Proszę o Wasze zdanie i ewentualne opinie.

Re: [PYTANIE] Kask Szczękowy pod intercom

N lut 17, 2013 11:44 am

Podłączam się pod pytanie. Rozważam zmianę kasku na trochę cichszy. Rozważam w chwili obecnej dwa. Mianowicie Shoei Qwest i Shark S900c.

wymagania są 3

1: by był w miarę cichy
2: możliwość zamocowania głośników (miejsce na nie by nie zgniatać uszu)
3: choć trochę przyjazny okularnikom :)

Macie jakieś doświadczenia pod tym względem z tymi garnkami ? Qwest jest podobno bardzo cichy ale nie ma wypinanego wnętrza - da się w nim zamontować głośniki ?
Ostatnio edytowano N lut 17, 2013 11:59 am przez Malenstfo, łącznie edytowano 1 raz

Re: [PYTANIE] Kask Szczękowy pod intercom

N lut 17, 2013 11:54 am

Malenstwo, ja za jakiś miesiąc pewnie nabędę Sharka s900c. Czyli na wiosnę będzie testowanie i wtedy będę mógł coś więcej napisać.

Re: [PYTANIE] Kask Szczękowy pod intercom

N lut 17, 2013 12:43 pm

Ja zdecydowałem się na Nolan'a N104, wypinane wnętrze, przyjazny osobom jeżdżącym w okularach. A co do hałasu, to się nie wypowiem, bo musi się zacząć sezon i muszę sprzęta kupić :)

Re: [PYTANIE] Kask Szczękowy pod intercom

N lut 17, 2013 12:52 pm

Shoei Qwest nie ma wypinanego wnętrza? :blink:

Czy ta informacja poparta jest jakimś dowodem, sprawdził to ktoś "organoleptycznie", bo aż się wierzyć nie chce, żeby w takim garnku popełniono taką gafę... :wacko:

Re: [PYTANIE] Kask Szczękowy pod intercom

N lut 17, 2013 2:15 pm

goramo napisał(a):Shoei Qwest nie ma wypinanego wnętrza? :blink:

Czy ta informacja poparta jest jakimś dowodem, sprawdził to ktoś "organoleptycznie", bo aż się wierzyć nie chce, żeby w takim garnku popełniono taką gafę... :wacko:


Qwest ma wypinane tylko policzki - wnętrze nie jest wypinane.

Re: [PYTANIE] Kask Szczękowy pod intercom

N lut 17, 2013 2:18 pm

To straszna lipa... :dusgust:

Re: [PYTANIE] Kask Szczękowy pod intercom

N lut 17, 2013 2:22 pm

goramo napisał(a):To straszna lipa... :dusgust:


No trochę tak.. Pozatym "szczegółem" kask jest świetny - aa no nie ma też blendy...

Re: [PYTANIE] Kask Szczękowy pod intercom

N lut 17, 2013 2:25 pm

No to szuj Neotek ma blende.

Re: [PYTANIE] Kask Szczękowy pod intercom

N lut 17, 2013 2:40 pm

Shoei wypuszcza w tym roku nowy garnek integralny z blendą. Ma kosztowac coś pod 2 klocki i mieć wypinane wkładki specjalnie dla okularników.
Seria zowie się GT-Air. Będzie dostępna od marca. Może warto zaczekać?

http://www.shoei-europe.pl/kaski/aktual ... t-air.html
Odpowiedz