Kaski, kombinezony, kurtki, spodnie, buty, rękawice, ochraniacze i buzery, bluzy, bielizna termoaktywna, dodatki do odzieży, kamery, interkomy i bluetooth.

Regulamin działu

W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.
Odpowiedz

[PYTANIE] Strój na motocykl

N lut 17, 2013 6:07 pm

Witam
Poszukuję kurtki oraz spodni na motocykl ( kask, rękawice, buty mam). Co moglibyście polecić do 2000zł?

Re: [PYTANIE] Strój na motocykl

N lut 17, 2013 6:17 pm

A co tam...pobawię się w kota. Szukanie nie boli ;)
http://forumcbf.pl/viewtopic.php?f=1&t=2266&hilit=buse+open+road

Re: [PYTANIE] Strój na motocykl

N lut 17, 2013 7:17 pm

W tej kwocie modeke i macne kupisz jak najbardziej.

Re: [PYTANIE] Strój na motocykl

N lut 17, 2013 7:34 pm

2.000 to już w miarę coś się znajdzie. Ja mam kurtkę Helda i jestem b. zadowolony. Także tę firmę mogę polecić.
Spodnie będę chciał dokupić jak rozliczę semestr z moją uczelnią. Liczę, że łącznie też w tej kwocie się zmieszczę.

Re: [PYTANIE] Strój na motocykl

N lut 17, 2013 7:54 pm

Modeka Denali. Komplet.
Wypinana osobno membrana, osobno podpinka.
Pierdylion wentylacji (na zamki błyskawiczne) w kurtce. Dobre ochraniacze w standardzie.
Jeździłem przy 20 stopniach i przy 0.

Naprawdę uniwersalny ciuch. W tej chwili przypuszczam, że wyjmiesz za 1,7-1,8tysia.

Re: [PYTANIE] Strój na motocykl

N lut 17, 2013 7:58 pm

a ja sie powoli przymierzam do kompletu skórzanego. mam tekstylne Modeki i jest ok ale mysle o bardziej dopasowanym i stylowym. Polecaja tu koledzy i kolezanki skóry Tarbor i ich cool skórę i moze sobie sprawie taki komplecik w przyszlosci. Cena w tym zakresie sie miesci

Re: [PYTANIE] Strój na motocykl

N lut 17, 2013 8:08 pm

O właśnie, skóra. Ja też sobie kupię, ale jako drugi zestaw - taki bardziej do lansu na mieście niż jako użytkowy. Kupię kurtkę i jeansy moto. Jeśli ktoś ma coś do powiedzenia na temat niedrogich skór, też chętnie poczytam.

Re: [PYTANIE] Strój na motocykl

N lut 17, 2013 9:44 pm

trampek napisał(a):A co tam...pobawię się w kota. Szukanie nie boli ;)


:thumbup:

To ja jeszcze uzupełnię > poszukaj sobie tu może czegoś :)
Wiele z tych sklepów ma jeszcze wyprzedaże :)

Re: [PYTANIE] Strój na motocykl

Pn lut 18, 2013 5:16 pm

Dzięki za wszystkie rady. W niedzielę pojadę na oldtimerbazar to może uda się coś po przymierzać :biggrin:

Re: [PYTANIE] Strój na motocykl

Pn lut 18, 2013 8:17 pm

Proponuję zakupić (no, może nie od razu i 2tys na wszystko raczej nie starczy) ubranko na dni zimniejsze i ubranko typowo na lato. Nie ma jednego ubranka na 0st i na 35st.
Odpowiedz