Switch to full style
Kaski, kombinezony, kurtki, spodnie, buty, rękawice, ochraniacze i buzery, bluzy, bielizna termoaktywna, dodatki do odzieży, kamery, interkomy i bluetooth.

Regulamin działu

W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.
Odpowiedz

Re: [PYTANIE] KOMINIARKA BRUBECK

Pn kwi 22, 2013 10:09 pm

Jeżdżę cały rok w tej kominiarce. Jak jest ciepło to na motocyklu, to może i jest mokra ale bez niej miałbym cały mokry kask, a tak na koniec dnia piorę kominiarkę i mam spokój.
W zimie używam na nartach. I z kaskiem zdaje egzamin. Przy -25 dawała radę

A nie mogę przekonać się do takich co zakrywają usta i nos.

Re: [PYTANIE] KOMINIARKA BRUBECK

Wt kwi 23, 2013 1:00 pm

PeterS napisał(a):
Monte Christo napisał(a):Zawsze mam wrażenie, że przez kominiarę nadmiernie rozciąga się garnek. Przecież pomiędzy gębę a gąbkę wchodzi jeszcze jakiejś grubości materiał. :sly:

Mam podobne wrażenie gdy zakładam garnek po ściągnięciiu kominiary (cienkiej) - jakby był lekko luźny


Chyba przesadzacie trochę..
abo może kupujecie za ciasne kaski :naughty:

Ja mam tak jak Lysy - latem w moto zimą na nartkach, kominiarka jest w obiegu.

Re: [PYTANIE] KOMINIARKA BRUBECK

Wt kwi 23, 2013 11:12 pm

Może opinia nie do końca o kominiarce, ale mam cały komplet bielizny termoaktywnej z Brubecka, oprócz tego, że wyglądam trochę jak bywalec klubów w których przesiadują sami panowie to spisuje się naprawdę nieźle. Nawet teraz zakładam sobie wieczorami jak wracam z basenu czy coś, żeby uniknąć przewiania.

[PYTANIE] KOMINIARKA BRUBECK

Śr kwi 24, 2013 6:30 am

Wczoraj widziałem w sklepie bluzę termoaktywną Brunecka- rewelacja. Musze kupic.

Re: [PYTANIE] KOMINIARKA BRUBECK

Cz mar 31, 2016 7:30 am

Pytanko : co Waszym zdaniem najlepiej na ochronę szyi?

czy takie rozwiazanie sie sprawdza?
http://online4-biker.com/pl/p/OXFORD-ko ... -3szt/1206

macie jakieś dośw. z tym?

Re: [PYTANIE] KOMINIARKA BRUBECK

Cz mar 31, 2016 7:47 am

Używam namiętnie przez cały rok: na nordic walking, rowerze, rolkach, nartach no i oczywiście na moto. W różnych konfiguracjach.
Naprawdę przydatna rzecz jak dla mnie. Ja mam wersję "cieplejszą" pół na pół z polar-tec'iem, oraz dwie krótsze jednorodne materiałowo tyle że w rozmiarach dziecięcych bo mam małą łepetynkę. Takie kominy robi też polska firma 4Fun http://www.4funsport.eu/oferta.php?c=1#cats
Jeżeli ktoś jest zmarzluch i wrażliwy na wiatr to lepiej brać dłuższą wersję.

Re: [PYTANIE] KOMINIARKA BRUBECK

Cz mar 31, 2016 8:49 am

Parę lat temu kupiliśmy takie kominiarki w Austrii, jak w Polsce jeszcze nie wiedziano o istnieniu czegoś takiego. Lekkie, łatwe do założenia i zdjęcia, wiele możliwości założenia. Naprawdę świetna sprawa.

Re: [PYTANIE] KOMINIARKA BRUBECK

Cz mar 31, 2016 12:14 pm

Glub chyba w takim czymś śmiga, tylko w kolorze pistacjowym.
Przed wiatrem szyję chroni.

Re: [PYTANIE] KOMINIARKA BRUBECK

Cz mar 31, 2016 3:33 pm

Do ochrony szyi polecam http://www.defender.net.pl/product-pol-26118-Kominiarka-Rukka-Gore-WS-CoolMax-.html. Rewelacja! :thumbsup:

Re: [PYTANIE] KOMINIARKA BRUBECK

Cz mar 31, 2016 6:38 pm

miałem brubecka 5lat, same cienkie, zamieniłem na kominiarkę Buff i nie żałuję. Przyjemniejszy materiał, cieplejszy ale lepiej oddychający.
Odpowiedz