Switch to full style
Kaski, kombinezony, kurtki, spodnie, buty, rękawice, ochraniacze i buzery, bluzy, bielizna termoaktywna, dodatki do odzieży, kamery, interkomy i bluetooth.

Regulamin działu

W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.
Odpowiedz

Re: [OPINIA] Rękawice SHIMA ST-1/ST1

Pt lip 05, 2013 8:46 am

Na jednej z rękawic szlag trafił szew na rękawie. Słabo. Rękawice mam od miesiąca . Na razie jeszcze nie reklamuje, zobaiczymy co b ędzie dalej :)

Re: [OPINIA] Rękawice SHIMA ST-1/ST1

Pt lip 05, 2013 11:17 am

chyba warto reklamować. same się pewnie nie zszyją.. :smoke:

Re: [OPINIA] Rękawice SHIMA ST-1/ST1

Pt lip 05, 2013 12:14 pm

blady2111 napisał(a):Na jednej z rękawic szlag trafił szew na rękawie. Słabo. Rękawice mam od miesiąca . Na razie jeszcze nie reklamuje, zobaiczymy co b ędzie dalej :)

to samo przytrafiło się w rękawicach mojej dziewczyny po miesiącu od zakupu po paru użyciach.... zareklamowałem i zszyli ale mało estetycznie...

Re: [OPINIA] Rękawice SHIMA ST-1/ST1

Pn lip 08, 2013 7:28 am

ja mam letnie shimy bullet, moja Marlena zresztą też (wersję lady)
bardzo wygodne i przewiewne.
ale fakt, ze jej sztuka już była wymieniana po puszczeniu na szwie.

Re: [OPINIA] Rękawice SHIMA ST-1/ST1

Pn lip 08, 2013 7:54 am

To ja mam szczęście, albo nie wiem, bo do tej pory nic nie puściło, nawet po malej wywrotce :)

Re: [OPINIA] Rękawice SHIMA ST-1/ST1

Pn sty 06, 2014 7:52 pm

Przyłączę się do tematu, gdyż też trafiłem w sieci na shimę i zdecydowałem się kupić łapki tej firmy do turystyki i codziennego użytkowania. Poza tym namówił mnie na tą firmę kumpel "moturzysta", który ma od nich dwie pary rękawic. Na lato i zimę.
Ja osobiście wybrałem model D-tour
http://shima.pl/pl/93-d-tour.html
Przejechałem w nich dopiero kilkaset kilometrów ale jedno co mogę już powiedzieć to to, że jakość wydaje się niezła, tylko przy 10 st. ręce mi zmarzły w trakcie jazdy po mieście. Dlatego wydaje mi się, że sprawdzą się tylko od wiosny do jesieni. Ogólnie stosunek jakości do ceny nie najgorszy. Wcześniej w sklepie mierzyłem ozony w tych pieniądzach, to mnie jakoś nie przekonały

Re: [OPINIA] Rękawice SHIMA ST-1/ST1

Pn sty 06, 2014 9:19 pm

Ja w koncu sobie sam zszyłem (czyt, mama to zrobiła :biggrin: ) i jest okey . Nie chciałem reklamować gdyż jak sądze grzebaliby się z naprawą a nie miałem zapasowych, a coś na dłonie trzeba było zarzucić. Co do temperatury to przy 12 stopniach to tak do 100 km i to najlepiej w słońcu, bo zaraz robi się zimno w dłonie. Nie mam podgrzewanych manetek i raczej mieć nie będę.

Podsumowując za te pieniądze było warto. :tongue:

Te D-TOUR-y też fajnie wyglądają. Jak gdzieś będe w sklepie to zrobię przymiarkę .
Odpowiedz