[ZAKUPIONE] Midland BT Next

Kaski, kombinezony, kurtki, spodnie, buty, rękawice, ochraniacze i buzery, bluzy, bielizna termoaktywna, dodatki do odzieży, kamery, interkomy i bluetooth.
Regulamin działu W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.

Re: [ZAKUPIONE] Midland BT Next

Postprzez tajland » Śr maja 28, 2014 1:32 pm

Nie oddaje bo nawigację mam już używaną,a midland został dokupiony. Wychodzi na to,że trzeba by kupić coś na motocykl,ale ceny mnie przerażają. Jedynie Lark jest w sensownej cenie,ale miałem z nim (nie)przyjemność chwilę obcować i nie chce tego badziewia. Poniżej tysiaka jest jakiś tom tom urban rider,ale nie spotkałem się jeszcze z żadną opinią. W każdym razie zakup nawigacji odłożony do przyszłego sezonu.
tajland
 

Re: [ZAKUPIONE] Midland BT Next

Postprzez Glub » Śr maja 28, 2014 4:55 pm

To sprzedaj. Swoją droga to żeby nawigacja nie gadają do BT to jest piramidalna bzdura. Żądaj od garmina updejtu softu i/lub firmwaru
Obrazek
Avatar użytkownika
Glub
Nightmare
 
Posty: 7330
Dołączył(a): So sie 04, 2012 2:08 pm
Lokalizacja: Nowodwory
Wiek: 45
Imię: Mikołaj
Motocykl: NC700XD 2012
W siodle: 100-200 kkm

Re: [ZAKUPIONE] Midland BT Next

Postprzez adbok » N cze 08, 2014 4:11 pm

tajland napisał(a):Hej. Próbuje połączyć interkom z nawigacją garmina,która wykrywa urządzenie i wyświetla następujący komunikat : próba połączenia z telefonem,hasło urządzenia to 1234. Ktoś coś może wie w temacie bo nie mogę tego ogarnąć jak niby mam wpisać to hasło.

Jaki model garmina ?
Avatar użytkownika
adbok
Miłośnik
 
Posty: 632
Dołączył(a): Pt cze 29, 2012 4:42 pm
Lokalizacja: Kraków / Drzewica
Wiek: 35
Imię: Adam
Motocykl: była CBF 600 SA
W siodle: <100 kkm

Re: [ZAKUPIONE] Midland BT Next

Postprzez tajland » Pn cze 09, 2014 1:30 pm

Garmin 765T. Dziwne jest to,że podczas jazdy kilkukrotnie samoczynnie się połączył i słyszałem komunikaty nawigacji w interkomie. Tak było jedynie,gdy miałem niesparowany tel. z nawigacją.
tajland
 

Re: [ZAKUPIONE] Midland BT Next

Postprzez adbok » Pn cze 09, 2014 2:04 pm

tajland napisał(a):Garmin 765T. Dziwne jest to,że podczas jazdy kilkukrotnie samoczynnie się połączył i słyszałem komunikaty nawigacji w interkomie. Tak było jedynie,gdy miałem niesparowany tel. z nawigacją.

Właśnie o tym myślałem. Navi nie pozwala na jednoczesne używanie obu urządzeń BT. Odlacz telefon od navi i podlacz interkom.
Edit: a jak jest rozpoznawany telefon w navi ? Jako urządzenie audio ? Jeśli tak to chyba można podłączyć: telefon do navi, interkom do telefonu ?
Avatar użytkownika
adbok
Miłośnik
 
Posty: 632
Dołączył(a): Pt cze 29, 2012 4:42 pm
Lokalizacja: Kraków / Drzewica
Wiek: 35
Imię: Adam
Motocykl: była CBF 600 SA
W siodle: <100 kkm

[ZAKUPIONE] Midland BT Next

Postprzez Glub » Wt cze 10, 2014 8:05 am

Kolejność powinna byc taka: telefon do navi, navi do interkomu. Działa u kumpla z zumo 550. Wtedy nawigacja obsługujemy telefon.
Obrazek
Avatar użytkownika
Glub
Nightmare
 
Posty: 7330
Dołączył(a): So sie 04, 2012 2:08 pm
Lokalizacja: Nowodwory
Wiek: 45
Imię: Mikołaj
Motocykl: NC700XD 2012
W siodle: 100-200 kkm

Re: [ZAKUPIONE] Midland BT Next

Postprzez tajland » Wt cze 10, 2014 11:17 am

Zumo to wydaje mi się, nawigacja motocyklowa więc i problemu ze sparowaniem z interkomem nie ma (o swoich problemach ze sparowaniem już pisałem) to raz,a dwa to jeśli podłączę jak radzicie to co jeśli będę chciał użytkować telefon + interkom,ale bez nawigacji ?
tajland
 

Re: Odp: [ZAKUPIONE] Midland BT Next

Postprzez dzik » Wt cze 10, 2014 11:40 am

To jest nawet dokładnie w instrukcji napisane o ile pamiętam.
Jedź szybko tam gdzie wolno.
Avatar użytkownika
dzik
Fanatyk
 
Posty: 3918
Dołączył(a): Pn lip 30, 2012 5:26 pm
Lokalizacja: Wuwua
Wiek: 43
Motocykl: CBF1125
W siodle: 100-200 kkm

Re: [ZAKUPIONE] Midland BT Next

Postprzez Turos » Wt cze 10, 2014 11:51 am

dziku weź jutro instrukcję i interkoma pod mosteczek ;)
...be brave like those Soldiers who die in a battle...
Avatar użytkownika
Turos
Nightmare
 
Posty: 7612
Dołączył(a): Pn lip 09, 2012 7:26 am
Lokalizacja: Otwock koło WWA
Wiek: 35
Imię: Robert
Motocykl: FZ6 Fazer
W siodle: <100 kkm

Re: [ZAKUPIONE] Midland BT Next

Postprzez dylan » Cz lip 10, 2014 6:27 pm

KOLEDZY POMOCY :wallbash:
MIDLAND BT NEXT kupiłem i nie idzie go za chiny sparować z nawigacją -MODECOM MX2
nawigacja mi taki napis wyświetla ( FAILED TO PAIR PAIRING REGUEST BE REJECTED OR CANCELED )
tak robię jak pisze w instrukcji poniżej kopia i nie udaje się mi
Parowanie z nawigacją GPS
1. Wyłącz urządzenie.
2. Wciśnij środkowy przycisk BTNext i trzymaj wciśnięty przez 7 sek., aż dioda zacznie
świecić ciągłym czerwonym światłem.
3. Teraz wciśnij przez 3 sek. przycisk Głośność - ( naprzemienne czerwono-niebieskie
miganie diody ).
4. Uruchom w nawigacji procedurę wyszukiwania urządzeń Bluetooth.
5. Po kilku sekundach urządzenie zidentyfikuje się jako Midland BT NEXT. Dalej postępuj
zgodnie z procedurą parowania właściwą dla twojego modelu. Jeżeli pojawi się
żądanie kodu PIN wprowadź „0000” ( cztery zera ).
6. Po udanym zakończeniu procedury dioda zaświeci przez sekundę na niebiesko i
zmieni kolor na czerwony. Teraz możesz wyjść z trybu parowania przez podwójne
W przód Start/Pauza W tył
naciśnięcie środkowego przycisku lub parować kolejne urządzenie używając innego
przycisku niż poprzednio.
--------------TU LINK DO INSTRUKCJI -PAROWANIE Z GPS opis na --str -7 ------------------------------------- http://www.profkom.olsztyn.pl/cb/midland_bt_next.pdf
z telefonem nokia nie mam problemu sparować jak-- GPS żąda kodu pin --to w telefonie go wpisuje oraz daje w telefonie akceptuj i działa ----ale jak wpisać ten kod---0000 co pisze w instrukcji MIDLANDA - „0000” ( cztery zera )--jak nawigacja nie ma klawiszy jak zwykły telefon ,pomóżcie bo już fiola dostaje :bash:
tutaj krutki opis mego GPS http://pdaclub.pl/index.php?option=com_ ... &Itemid=89
dylan
Użytkownik
 
Posty: 24
Dołączył(a): So lut 08, 2014 9:22 pm
Motocykl: honda 1100
W siodle: <100 kkm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dla motocyklisty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron