[ZAKUPIONE] Midland BT Next

Kaski, kombinezony, kurtki, spodnie, buty, rękawice, ochraniacze i buzery, bluzy, bielizna termoaktywna, dodatki do odzieży, kamery, interkomy i bluetooth.
Regulamin działu W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.

Re: [ZAKUPIONE] Midland BT Next

Postprzez dylan » Cz mar 13, 2014 8:13 am

myślę ze czasy gdy za komuny dawano na śrubce plombę już mamy za sobą ,chyba sie nic nie stanie jeżeli byście zaglądnęli w środek choćby z samej ciekawości ,jak pisałem dodatkowa bateria była by świetnym rozwiązaniem
---do Alana napisałem odnośnie baterii
http://www.alan.pl/radiokomunikacja/pro ... otor_motor
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------małe pytanko jak już było w tym temacie --
-----może byliby chętni na zakup bt-next --parę sztuk zamówiłoby się u ALANA, CIEKAWE JAKA BY DALI CENĘ :tongue:
najtańsza oferta
http://www.teltad.pl/adaptor-bluetooth- ... -1466.html
dylan
Użytkownik
 
Posty: 24
Dołączył(a): So lut 08, 2014 9:22 pm
Motocykl: honda 1100
W siodle: <100 kkm

Re: [ZAKUPIONE] Midland BT Next

Postprzez tajland » Cz mar 13, 2014 8:37 am

Nie licz na to,że w Alanie dostaniesz dwupak poniżej 1000 zł. (próbowałem :kwasny: ). Dodatkowo straszą,że urządzenie ma podrożeć w najbliższym czasie. Ile w tym prawdy, nie wiem.
tajland
 

Re: [ZAKUPIONE] Midland BT Next

Postprzez BobL » Cz mar 13, 2014 8:38 am

dylan napisał(a):małe pytanko jak już było w tym temacie --
-----może byliby chętni na zakup bt-next --parę sztuk zamówiłoby się u ALANA, CIEKAWE JAKA BY DALI CENĘ :tongue:
najtańsza oferta
http://www.teltad.pl/adaptor-bluetooth- ... -1466.html


Mogę w to wejść jeśli cena będzie ok.
BobL
Użytkownik
 
Posty: 162
Dołączył(a): N paź 06, 2013 3:53 pm
Lokalizacja: Lublin
Wiek: 56
Imię: Robert
Motocykl: Honda CBF600SA
W siodle: <100 kkm

Re: [ZAKUPIONE] Midland BT Next

Postprzez dzik » Cz mar 13, 2014 8:51 am

Jedź szybko tam gdzie wolno.
Avatar użytkownika
dzik
Fanatyk
 
Posty: 3918
Dołączył(a): Pn lip 30, 2012 5:26 pm
Lokalizacja: Wuwua
Wiek: 43
Motocykl: CBF1125
W siodle: 100-200 kkm

Re: [ZAKUPIONE] Midland BT Next

Postprzez Tiarus » Cz mar 13, 2014 9:16 am

dylan napisał(a):no to jesteśmy na dobrej drodze :clap: jak by było fajnie gdyby ktoś z mających zechciał zajrzeć do środka tego radyjka,mieli byśmy sprawę baterii wyjaśniona ,odważy się kto :thumbsup: - będzie dla dobra wszystkich
na pewno była by super sprawa mieć baterie w zapasie


Mówię Ci - pisz do Karpińskiego.
Powie od ręki, a nikt nie będzie ryzykował..
No, ja bym polemizowała.
Ale ja w ogóle lubię polemizować...

=^◣ ◢^=
Avatar użytkownika
Tiarus
Asimi
 
Posty: 9838
Dołączył(a): Wt maja 22, 2012 8:29 pm

Re: [ZAKUPIONE] Midland BT Next

Postprzez dylan » N mar 16, 2014 10:20 am

Temat pomału sie klaruje ---poniżej odpowiedz ze sklepu--midland
---ale pewność byśmy mieli co w środku radyjka siedzi :eek: jakbyście zajrzeli i odkręcili te 4 śrubki ( chodzi o baterie rodzaj/typ/ gabaryty),
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
odpowiedz sklep------------------

aktualnie importer Midlanda nie posiada w sprzedaży oryginalnych zewnętrznych akcesoriów o które Pan pytał. Jednak, do ładowania tego interkomu może Pan użyć różnych urządzeń, które posiadają wyjście usb. Tak więc może to być na przykład:
http://allegro.pl/power-bank-2600mah-ba ... 09398.html
zewnętrzna bateria o pojemności 2600 mAh do urządzeń zasilanych z USB, tu przy zastosowaniu odpowiednio długiego przewodu usb można to urządzenie potraktować jako zewnętrzną baterię, która podłączona do gniazda usb interkomu pozwoli na naładowanie wewnętrznej baterii lub użytkowanie urządzenia w sytuacji gdy jest taka potrzeba w czasie jazdy

http://allegro.pl/ladowarka-samochodowa ... 98094.html - ładowarka samochodowa USB, można ją podłączyć do gniazda zapalniczki ( o ile motocykl takie posiada ) i ładować interkom z akumulatora motocykla, w tej sytuacji jest również możliwe buforowe zasilanie interkomu i używanie go w trakcie jazdy
----------przecież sie nam to wszystkim przyda ,jak padnie łączność--4 śrubeczki :thumbup:
dylan
Użytkownik
 
Posty: 24
Dołączył(a): So lut 08, 2014 9:22 pm
Motocykl: honda 1100
W siodle: <100 kkm

Re: [ZAKUPIONE] Midland BT Next

Postprzez jawor13 » Śr mar 19, 2014 12:15 am

Na allegro koleś z Wa-wy sprzedaje midlanda nest singla za 450zł z możliwością odbioru osobistego http://allegro.pl/midland-bt-next-interkom-bluetooth-single-wa-wa-i4072021797.html . Może kogoś to zainteresuje gdyż cena atrakcyjna. Chyba lepiej pospieszyć się bo na stronie sklepu ma za 559zł więc pomyłka na allegro, klikając kup teraz mamy po 450zł.
Avatar użytkownika
jawor13
Użytkownik
 
Posty: 170
Dołączył(a): Pn wrz 16, 2013 7:53 pm
Lokalizacja: Toruń
Wiek: 44
Imię: Łukasz
Motocykl: CBF 1000A '06
W siodle: <100 kkm

Re: [ZAKUPIONE] Midland BT Next

Postprzez Marcus » Śr mar 19, 2014 6:47 am

jawor13 napisał(a):Na allegro koleś z Wa-wy sprzedaje midlanda nest singla za 450zł z możliwością odbioru osobistego http://allegro.pl/midland-bt-next-interkom-bluetooth-single-wa-wa-i4072021797.html . Może kogoś to zainteresuje gdyż cena atrakcyjna. Chyba lepiej pospieszyć się bo na stronie sklepu ma za 559zł więc pomyłka na allegro, klikając kup teraz mamy po 450zł.

Dzięki, będzie dla Plecaczka którego mam zamiar w nieodległej przyszlości zmotoryzować :biggrin:
Avatar użytkownika
Marcus
Miłośnik
 
Posty: 637
Dołączył(a): N maja 26, 2013 4:34 am
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Marek
Motocykl: NC700X
W siodle: <100 kkm

Midland BT Next & WP8

Postprzez m0ty1 » Pn kwi 07, 2014 7:59 pm

Czy może ktoś z użytkowników midland next może się wypowiedzieć na temat parowania z telefonami na wp8 w szczególności lumia.
Czy da się pogodzić komendy z lumiowej/janosikowej nawigacji + rozmowy telefoniczne i ewentualnie muzykę z jednego telefonu ?
I ostatnie - widzicie alternatywę dla midlanda w podobnej cenie z połączeniem telefon + jak największa ilość sparowanych użytkowników ?
Szkoda tylko ,że nie można zrobić konferencji ze wszystkimi ...
Avatar użytkownika
m0ty1
Nowicjusz
 
Posty: 8
Dołączył(a): Śr kwi 17, 2013 10:00 pm
Lokalizacja: K-staw
Wiek: 42
Imię: Paweł
Motocykl: CBF 600S 2005
W siodle: <100 kkm

Re: [ZAKUPIONE] Midland BT Next

Postprzez Turos » Wt kwi 08, 2014 5:47 am

Jak macie PMRki to możecie podłączyć PMRki pod MIdlanda i macie konferencje jeden mówi-reszta słucha. :) Zasięg większy niż BT ;)
...be brave like those Soldiers who die in a battle...
Avatar użytkownika
Turos
Nightmare
 
Posty: 7619
Dołączył(a): Pn lip 09, 2012 7:26 am
Lokalizacja: Otwock koło WWA
Wiek: 36
Imię: Robert
Motocykl: FZ6 Fazer
W siodle: <100 kkm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dla motocyklisty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości