Switch to full style
Kaski, kombinezony, kurtki, spodnie, buty, rękawice, ochraniacze i buzery, bluzy, bielizna termoaktywna, dodatki do odzieży, kamery, interkomy i bluetooth.

Regulamin działu

W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.
Odpowiedz

Re: [ZAKUPIONE] Midland BT Next

So kwi 25, 2015 3:31 am

Oficjalny update oprogramowania TU

Jeszcze sprawdzam, czy tę konferencję się da, ale nie wiem czy nie było dodatkowo zmiany sprzętowej.

Re: [ZAKUPIONE] Midland BT Next

Pn kwi 27, 2015 11:30 am

Była, wprowadzili urządzenie z dodatkowym symbolem na urządzeniu - litera C w kolorze czerownym.

Re: [ZAKUPIONE] Midland BT Next

Pn kwi 27, 2015 11:38 am

geguś napisał(a):Była, wprowadzili urządzenie z dodatkowym symbolem na urządzeniu - litera C w kolorze czerownym.


Miałam na myśli bebechy

Re: [ZAKUPIONE] Midland BT Next

Pn kwi 27, 2015 11:55 am

pewnie nie ale sam jestem ciekaw. Podjęłaś już próbę aktualizacji?

Re: [ZAKUPIONE] Midland BT Next

Pn kwi 27, 2015 12:09 pm

Mnie BT next rozczarował - za cichy jest. Do 50km/h OK, 60-70 jako tako, z biedą, a potem to już nędza.
Według mnie takie ustrojstwo powinno być zajebiście głośne, żeby na życzenie (użytkownika) przebiło się nawet przez zatyczki w uszach (preferuję jazdę z nimi), ale nie ma tym mowy.
Tak więc dla mnie to jedynie do miasta, a za miastem - tyle, że można gadać bez zdejmowania kasku i przykładania telefonu do ucha, ale zatrzymać się raczej wypada.

Re: [ZAKUPIONE] Midland BT Next

Pn kwi 27, 2015 12:53 pm

Nazarejski, u mnie trochę później zaczyna się problem (w sensie prędkości). ale mam to samo dlatego jednym z punktów byłaby dla mnie zmiana słuchawek na pchełki.
Tylko nie wiem czy się da.
W ten sposób miałabym mniej problemów ze słyszalnością.
Ale zaobserwowałam też, że sam aparat telefoniczny ma pewien wpływ (zmiana modelu wpłynęła korzystnie na to co słyszę).

Re: [ZAKUPIONE] Midland BT Next

Pn kwi 27, 2015 3:01 pm

Używam interkomu sena MH5. Głośność jest bardzo dobra, z tego co zauważyłem to wpływ na jakość głosu mają też ustawienia korekta dźwięków i wbrew pozorom lepiej jest jak dźwięk nie są wzmacniane. Używanie zatyczek do uszu nie pogarsza odsłuchu a wręcz poprawia bo zatyczki odcinają od szumu. Aha kask to nolan104.

Re: [ZAKUPIONE] Midland BT Next

Pn kwi 27, 2015 3:08 pm

A może czas do laryngologa się wybrać? ;-)

Re: [ZAKUPIONE] Midland BT Next

Pn kwi 27, 2015 4:04 pm

Tiarus, też mi wprzódy przeszło przez myśl, że typ telefonu może mieć znaczenie, ale nie chciało mi się sprawdzać... Cóż - trza bedzie!

Re: [ZAKUPIONE] Midland BT Next

Wt kwi 28, 2015 11:40 am

Moj BT jest już do odbioru z serwisu. 75zł... za naprawienie wyrwanego gniazda ładowania. Moje doświadczenia z BT nie są złe. Używam go od półtora roku.80-90 rozmawia się normalnie. Przy 120 tez da się rozmawiać (jeżdżę wersją N) ale powyżej to już mi jest nawet trudno mówić. Generalnie jestem zadowolony.
Odpowiedz