Switch to full style
Kaski, kombinezony, kurtki, spodnie, buty, rękawice, ochraniacze i buzery, bluzy, bielizna termoaktywna, dodatki do odzieży, kamery, interkomy i bluetooth.

Regulamin działu

W tym dziale utrzymujemy porządek. Trzymamy się tematu w wypowiedziach! Wszystkie posty nie na temat będą usuwane.
Odpowiedz

Wkład kolarski

Cz maja 23, 2013 10:34 am

A może by zamiast inwestować w obszycie kanapy zakupić to:
http://www.vidioni.pl/Wklady_kolarskie_ ... larski/42/

Re: Wkład kolarski

Cz maja 23, 2013 10:59 am

Chyba na moto inaczej będzie się odwzorowywac dupsko - kształt siodełka rowerowego jest na tyle inny, że siedzi się trochę na dupie, trochę na jajach/miśce ;)

Re: Wkład kolarski

Cz maja 23, 2013 11:05 am

Na moto najbardziej napierdziela miejsce gdzie dolna część miednicy jest najbliżej siedziska. Więc wkład pewnie powinien być szerszy z tyłu.

Re: Wkład kolarski

Cz maja 23, 2013 3:30 pm

Nieee, no pat_pat nie przeginaj. Ta wkładka jest zupełnie nie w tym miejscu, gdzie moto styka się z ciałem. Siodełko rowerowe jednak jest troszkę inne :biggrin:

Re: Wkład kolarski

Pt maja 24, 2013 8:28 am

No to zmieniam kanapę na siodełko rowerowe ;)

Re: Wkład kolarski

Pt maja 24, 2013 6:17 pm

Ja na dłuższe trasy zakładam wyściółkę od spodenek rowerowych. Bardzo sobie takie rozwiązanie chwalę.

Re: Wkład kolarski

Pt maja 24, 2013 7:00 pm

O tym właśnie piszę. Chyba kupię sobie do testów.

Re: Wkład kolarski

Pn maja 27, 2013 3:04 pm

Przez myśl mi przeszła fotorelacja.... :cool:

Wkład kolarski

Pn maja 27, 2013 3:58 pm

Joka- a gdzie i jaką wysciolke kupiłeś?

Re: Wkład kolarski

Pn maja 27, 2013 4:35 pm

Siema
Ta wkładka to część wewnętrzna spodenek rowerowych (takich wyglądających jak normalne a nie kolarskie jajognioty). Kupiłem jakieś najtańsze w decathlonie. Tak to wygląda:
Obrazek
Jest ona wpinana na guziczki. Moje dupsko bardzo sobie chwali to rozwiązanie :biggrin:
Odpowiedz